İnternetten Para Kazanmak

Reushackk

Üye
13 Eki 2022
57
7
Arkadaşlar merhaba ben internetten para kazanmak istiyorum,youtubeda,instagramda falan hep e-ticaret,dropshopping gibi kavramlar geçiyor açıkçası ben pek bilmiyorum nedir onlar,sermayem de yok pek ama eğer kesin para kazandırıcaksa ailemden alabilirim bir miktar lütfen yardım edin udemyde Wordpess ve para kazanma eğitimi falan var onlar sizce işe yarar mı bana para kazandırır mı lütfen bildiğniz başka bir yol varsa da söylesin,herhangi bir eğitim kaynak falan lütfen çok iyi olur tek isteğim kendi paramı kazanmak

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
120
4,806
Arkadaşlar merhaba ben internetten para kazanmak istiyorum,youtubeda,instagramda falan hep e-ticaret,dropshopping gibi kavramlar geçiyor açıkçası ben pek bilmiyorum nedir onlar,udemyde Wordpess ve para kazanma eğitimi falan var onlar sizce işe yarar mı bana para kazandırır mı lütfen bildiğniz başka bir yol varsa da söylesin,herhangi bir eğitim kaynak falan lütfen çok iyi olur tek isteğim kendi paramı kazanmak
Amaç sadece para kazanmak olduğu sürece, batış yakındır. Önceliğin paradan ziyade kendini geliştirmek olsun. O zaman güzel paralar kazanabilirsin.

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,762
13
820
Siber
Merhaba,
Sevdiğiniz işi yapmadığınız sürece hedeflediğiniz parayı kazanamazsınız.
Öncelikle sevdiğiniz işi düşünün, neyi yaparken keyifle yapıyorsanız eğer yaptığınız işi paraya dönüştürmeye çalışın.
Misal;
Tasarım yapmak hoşunuza gidiyorsa, sipariş üzerine ücretli tasarımlar yapabilirsiniz.
Esenlikler Dilerim..

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
8
234
Yeşil Olan Yerler
Arkadaşlar merhaba ben internetten para kazanmak istiyorum,youtubeda,instagramda falan hep e-ticaret,dropshopping gibi kavramlar geçiyor açıkçası ben pek bilmiyorum nedir onlar,sermayem de yok pek ama eğer kesin para kazandırıcaksa ailemden alabilirim bir miktar lütfen yardım edin udemyde Wordpess ve para kazanma eğitimi falan var onlar sizce işe yarar mı bana para kazandırır mı lütfen bildiğniz başka bir yol varsa da söylesin,herhangi bir eğitim kaynak falan lütfen çok iyi olur tek isteğim kendi paramı kazanmak
İnternette çeşitli freelancer siteleri var oralara bakabilirsin. Herhangi bir bilgin yoksa bile ufak tefek yazılar yazıp ufak tefek shoplar yaparak ufak paralar kazanabilirsin. Bir de şunun için uyarayım seni bu seviyede internette yaptığım işlerle ancak harçlığını çıkarabilirsin. İnternetten gelir elde etmek istiyorsan eğer kendine bir uzmanlık alanı bulsan ve kendini bu alanda geliştirsen iyi olur.

sokratınpelerini

Katılımcı Üye
8 Ağu 2022
334
370
Susurluk
benim yakınlarım hep site yapıp satıyor freelancer sitelerde. istersen ilk başta yakın akrabalarının firmalarına git onlara proje fikirlerinde bulun bu her şey olabilir. adamlara fikir verirsin onların kafasına yatırırsın. mesela rfid adamlara dersin ki kapılarınızı sadece siz açmak istemez misiniz filan gibisinden. veya onların sitesini wp den yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.