Interneyim 10 dakya bi gidio

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Nis 2012
95
0
Ardakşlar internetim 10 dakikaya bi gidiyor internet kablosunu çekip geri takıyorum geliyor veya pc ye res atıyorum geliyor 2-3 gündür bu sorunum var yardmcı olurmusunuz

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Arkadaşım buna benzer sorun bende yaşamıştım geçen senelerde Çözümünü söleyim umarım sende de işe yarar:

masaüstü kullanıyorsan:kasanın arkasında 2 adet lan kablo girişi var bür üstte bir altta. üstte ise alta altta ise üste tak öyle dene

11 Nis 2012
95
0
kasada tek lan girişi var ayrıca temazsızlk deil temazsszlk olsa aşağıda internet işaretinde x olurdu internetin gittiğine dair hiç bir belirti yok ama 10-15 dakada bi gidiyor kabloyu çekip takyıorum gelio 15 daka sonra yine gidio

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
3 sene önceydi yanılmıyorsam bu sorun yüzünden 2 ay internete adam akıllı girememiştim .d en sonunda dediğim şekilde yapmıştım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.