İNTERPOL'un kullandıgı program..........

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
emeğine sağlık

eyvallah teşşekkürler kardeş
Bişey değil sağolun :)
çok güzel denemek lazım
dene ve gör :)
kökten temizlik için lowlevel atarım Maxblast 4.0 kullanırım 80gb hdd 10 saat sürüyor ama paylasılan program sadece artıkları temizliyor bu çok işime yarayacaktır ;)
aynen öyle ;)
umarım gerekli programı silmez indiricem bu arada emeğinize sağlık
gerekli programı silmez sadece artık olanları...
:D
bu programı nereden buldunuz
gizli :)

aydemir3339

Yeni üye
9 Eki 2007
8
0
Link ölü millet tşk ediyor kafayı yemişsiniz siz yaaa,hack olayını böyle sitelerdenmi öğreneceğizi zannediyorsunuz Lamerler :) komiksiniz gerçekten sırf gülmek için geziniyorum çok ilginç şeyler var dikkat edinde milleti hack edeceğim diye hacklenmeyim :) :) :)

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
Link ölü millet tşk ediyor kafayı yemişsiniz siz yaaa,hack olayını böyle sitelerdenmi öğreneceğizi zannediyorsunuz Lamerler :) komiksiniz gerçekten sırf gülmek için geziniyorum çok ilginç şeyler var dikkat edinde milleti hack edeceğim diye hacklenmeyim :) :) :)
Ben sana öyle bi şaka yaparım ölürsün gülmekten ;)
Sen bi linkin çalışıyormu ya da ölmüşmü olduğunu ayırd edemeyecek kadar geri bi zekaya sahibsen sana ne desem gülersin o yüzden seni kendi haline bırakıyorum :)

Gelin bendede kgb,fbi,cia programları var zuhahaha :)
Kafamı bozma ;)

mstrkllr

Yeni üye
19 Ağu 2008
12
0
SaMuRaİ arkadaşımıza güvenim tamdır eğer birşey olursa benden bulun kefilim denemeyenler mesaj atmasın , gayet güzel bir program ve çalışıyor arkadaşlar güvenen indirsin güvenmeyen zaten bu sitede indirecek program bulamaz bilginize , Samurai seninde emegine saglık dostum paylaşıma devam ;) ,

€dward

Üye
23 Eyl 2009
66
0
ya abartmayın ya ne interpolü alıntının kralını yapmssın normal bu tamindir inndir gibi program sitelrinde bulunan optimasyon aracı bende harbiden bsy sandım ya bırkın ya böle yalanda olmaz interpol ölmüs kullandıgı proları sana paylassın bos islere inanmayın bi mod olarak actıgın konudan utanmalısın allah bilir böle yazdıgım icin banlarsında madem okdar interpol kullanmıs acıklamıs elinde kanıt göster resmi :):)

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
�dward;1390335' Alıntı:
ya abartmayın ya ne interpolü alıntının kralını yapmssın normal bu tamindir inndir gibi program sitelrinde bulunan optimasyon aracı bende harbiden bsy sandım ya bırkın ya böle yalanda olmaz interpol ölmüs kullandıgı proları sana paylassın bos islere inanmayın bi mod olarak actıgın konudan utanmalısın allah bilir böle yazdıgım icin banlarsında madem okdar interpol kullanmıs acıklamıs elinde kanıt göster resmi :):)

senin gibisini banlasak işin kolayına kaçmış oluruz zor olcak ama eğitiriz biz seni merak etme...

NOT : Bu program çeşitli tarihlerde interpol ve güvenlik toplantılarında adından kalite ile söz etmiş.............

interpolun kullandığı
gizli program demedim interpolun kullandığı dedim interpol bu programı kullanamaz mı ?
ayrıca bilgisayarına indirip kurdun mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.