İOS Cihazlarda Textnow ile Sanal Numara Alma-No Jailbreak //oldnco

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oldnco

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,532
5
Merhaba TURKHACKTEAM Ailesi

Bu konumda yardım merkezinde sıkça sorulan sorulardan biri olan "İOS'ta Sanal Numara Nasıl Alınır" sorusunu cevaplayacağım. Textnow uygulamasını google android işletim sistemli cihazlarda kullanabiliyorduk. İoslarda ise bu problemdi. Direk anlatıma geçiyorum.

THSe2J.png

1-Öncelikle aşağıdaki siteye giriş yaparak app even uygulamasını indiriyoruz.
Kod:
appeven.com

rm4Y7L.jpeg

THSe2J.png

2-Uygulama indikten sonra Ayarlar>Genel>Profiller ve Aygıt Yönetimi bölümüne girerek uygulamaya güven diyerek doğruluyoruz.

P9OMeT.jpeg

THSe2J.png

3-Uygulamamızı açarak Arama kısmına "Textnow" yazıp uygulamamızı indiriyoruz.

9XgZEM.jpeg

THSe2J.png

4-Anaekrana gördüğünüz gibi Textnow uygulamamız indi. Uygulamamızı başlatıyoruz.

K58mOS.jpeg

THSe2J.png

5-Sign up diyerek kayıt oluşturma bölümüne geliyoruz. burada nicki şifreyi maili sallayabilirsiniz. Herhangi bir doğrulama istemiyor. Aldığımız numarayı whatsapp ve istediğimiz yerlerde kullanabiliriz

kvE29i.jpeg

THSe2J.png

Umarım işinize yarar. İyi forumlar dilerim.

reloadcryz

Katılımcı Üye
19 May 2018
281
2
İstanbul
Hocam program indirmelerine bile gerek yok , ben ayarlardan mağazayı Amerika yaptım sonra gittim uygulamayı indirip tekrar Türkiye olarak ayarladım. Bunu yapmak 2 dakikanızı alır yada almaz.

Yararlı bir konu , elinize sağlık

donotdie

Katılımcı Üye
19 Tem 2014
265
0
Elinize sağlık çok işime yaradı. Ancak birşey sormak istiyorum. Bilen herkes cevaplarsa sevinirim. Şimdi duyduğum kadarı ile bu uygulamada bir telefon numarasını birden fazla kişi kullanıyormuş. Peki bir numaranın yalnızca bana ait olması için ne yapmalıyım? Premium versionu alsam bu sorun çözülür mü?

oldnco

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,532
5
Elinize sağlık çok işime yaradı. Ancak birşey sormak istiyorum. Bilen herkes cevaplarsa sevinirim. Şimdi duyduğum kadarı ile bu uygulamada bir telefon numarasını birden fazla kişi kullanıyormuş. Peki bir numaranın yalnızca bana ait olması için ne yapmalıyım? Premium versionu alsam bu sorun çözülür mü?

premium versiyonu ile alırsanız sadece siz kullanırsanız. Textnow yerine Primoyu öneririm daha uygun fiyatta

Xenoq

Üye
6 Mar 2016
200
2
Nereye
hocam arkadaşlar 2.wp indirmeyi sormuş tutu app veya tweak box vb uygulamalar ile indirebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.