ios HACK jailbreaksiz (DeepWeb Suggestions)

asdasdasd6

Yeni üye
14 Ara 2010
25
0
merhaba arkadaşlar uzunca bir süredir araştırma yapıyorum iphone 7 8 x ve üstü ios sürümü kullan telefonlara casus yazılım yoluyla uzaktan izlemeyi.Size danışmak istiyorum (Tecrübeli Uzmanlara Eğer oradalarsa (IT sektöründe calısıyorum hali hazırda bilgsayar öğretmenliği mezunutum ) Önceden de tor kullanarak darkweb de gezinmeye calıstım fakat websitesi bulamıyorum ögrenemedm bi türlü yok arkadas ne yabancı kaynak bulabildim ne bi .onion site ne bşi bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

İnternette gezen jailbreakli yazılımlar mevcut fakat telefonu wipe etmek sıkıntılı cunku hedefin haberi olmadan bunları yapmak istiyorum elime telefonu alıp 10 dk bi program kurup sonra birdaha o telefonu elime almak istemiyorum . cunku bunu ancak 1 kez suphelenmeden yapabilirim . jailbreak olmadan veya yapılacaksa jailbreakli telefonu hiç bir bilgisini silmeden sahibinin haberi olmadan bu yazılımı yukleyip uzaktan izleyebilirmiyim böyle birşey mumkun mu ?

Şimdiden teşekkürler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

oldnco

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,532
5
iphone 7 8 x ve üstündeki cihazlar ios 12.0 yazılımını kullanıyor. Henüz 11.4 e bile jailbreak gelmedi.(Bunun için Pangu team twitter adresini araştırabilirsin)

Dediğine gelirsek jailbreak yapamayacağın için dosya sistemine erişemezsin. Ne ağ trafiğini ne de cihazın içinde olan biteni kontrol edebileceğin bir sistem yok.

Eğer telefon uzun müddet elinde kalacaksa sistemi downgrade yapıp 10.3 e kadar çekip jail break yapabilirsin fakat bu da dikkat çekecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.