İos için İnstagram Anasayfa Beğeni Botu

Marazz Ali

Yeni üye
3 Haz 2017
31
0
Merhabalar,Ben ios için instagramda anasayfa beğeni botu kurmak istiyorum,Bunun için ios ta uygulama önerirmisiniz?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar.

ios için mağazada yazılım bulunmuyor diye biliyorum. Google chrome üzerinden ek bir macro programı indirip arka plan'a uyarlıyıp yapabilirsin.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Kardeş sen followers assistant tan bahsediyorsun sanırım bende iosa geçince o uygulama gibi uygulama aradım ancak bulamadım. evdeki android kullanan bir bireye followers assistantı kurabilirsin zaten arkaplanda çalışıyor he illaki ios da yapmak istiyorum diyosan makro indirerek yapabilirsin. ama makro arkaplanda çalışmadığı için makro çalışıyorken telefondan bir iş yapamassın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.