İOS İle İlgili Bir Soru

MrJoker07

Üye
3 Tem 2014
62
0
Antalya
Selamınaleyküm kardeşlerim, abilerim. Şu an iphone kullanmaktayım. Kullanmış olduğum İCloud hesabını yanlışıkla iki telefonda açınca rehberler vs karışmıştı. Örneğin bir telefonda yeni rehber kayıt ettiğimde diğer İcloud hesabı açık olan telefonda da kayıt oluyordu. Ben de bunu çözmek için bir telefondan rehber, fotoğraf, not yedeklemesini vs. kapattım. Şu an iki telefonda da rehber var fakat farklı farklı yani. Ben kendi telefonumdaki rehberi nasıl başka bir icloud hesabına aktarabilirim(format atıcam çünkü)? Şu an hesabı kaldırmak istediğimde içindeki veriler yok olur diyor(rehber dahil).

knowledge_graph_logo.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.