IP adresi değiştirerek hile

Nemeton

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
317
0
İstanbul
Selamlar arkadaşlar

Browser üzerinden oynanan bi oyun oynuyorum. Aynı ip'den aralarında item, para transferi olmadığı sürece en fazla 2 hesap açılabiliyor. Ama benim gelişmek için referanslara ihtiyacım var ve arkadaşlarım bu tür oyunlar oynamayı sevmiyorlar, oynamak istemiyorlar. Bende kendime ref kasmak istiyorum. Program kullanarak vs. Ip adresi değiştirsem öyle ref açsam farkedilir mi? Bu knonuda bilgisi olan varsa ve yorumlara yazarsa sevinirm

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
Selamlar arkadaşlar

Browser üzerinden oynanan bi oyun oynuyorum. Aynı ip'den aralarında item, para transferi olmadığı sürece en fazla 2 hesap açılabiliyor. Ama benim gelişmek için referanslara ihtiyacım var ve arkadaşlarım bu tür oyunlar oynamayı sevmiyorlar, oynamak istemiyorlar. Bende kendime ref kasmak istiyorum. Program kullanarak vs. Ip adresi değiştirsem öyle ref açsam farkedilir mi? Bu knonuda bilgisi olan varsa ve yorumlara yazarsa sevinirm

Senden hızlı olan biri vpnlerle açmıştır yani vpnlerle açma limiti dolmuştur :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.