Ip adresi ile kişinin uydudan yerini bulma

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Karşı tarafın IP adresini yazıyorsunuz nerede olduğu uydudan çıkıyor. güzel sistem deneyebilirsiniz :)

NOT:
girmek için boşlukları silin :)

http :// www . ip2loc ati on.com/free.asp

Son düzenleme:

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69

iş gören bişey paylaş o zaman konumu kaldırayım . ne zaman biteceksiniz bu çamur atma olayından ne zaman vazgeçeceksiniz ? belki birine yararı dokunur diye uğraşıyorum, sen o klavyenle kız tavlamaya çalışırken belki birisi IP adresiyle aradığı birini bulacak diye düşünüp paylaştım. bidaha lütfen benim konularıma ne bi yorum ne de mesaj at istemiyorum.

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK

iş gören bişey paylaş o zaman konumu kaldırayım . ne zaman biteceksiniz bu çamur atma olayından ne zaman vazgeçeceksiniz ? belki birine yararı dokunur diye uğraşıyorum, sen o klavyenle kız tavlamaya çalışırken belki birisi IP adresiyle aradığı birini bulacak diye düşünüp paylaştım. bidaha lütfen benim konularıma ne bi yorum ne de mesaj at istemiyorum.

Sakin ol biyokinezci ,, faydalı olup olmadığına bir kişi karar veremez ,, emeğine sağlık paylaşmışsın böyle yorumları görmezden gelmelisin ,, tüm yorumları kafaya takarsan üretken olamazsın ,,

Konunun yararlı olduğunu biliyor herkes sıkıntı yok ,, o yüzden konunun baltalanmasına izin verme he de geç ,,

Örnek ,, ilgili ip ya arkadaşın ya da akrabandır ,, ortalama bir yer veriyorsa sana o adrese göre ipnnin kimin olabileceğine karar verebilirsin.

Zira aynı bölgeden kim muhattap olabilir ki birden fazla? Ya da tanıdık olmayan.

Nokta tespiti yapan varsa paylaşın bilelim.

Selametle

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69

Sakin ol biyokinezci ,, faydalı olup olmadığına bir kişi karar veremez ,, emeğine sağlık paylaşmışsın böyle yorumları görmezden gelmelisin ,, tüm yorumları kafaya takarsan üretken olamazsın ,,

Konunun yararlı olduğunu biliyor herkes sıkıntı yok ,, o yüzden konunun baltalanmasına izin verme he de geç ,,

Örnek ,, ilgili ip ya arkadaşın ya da akrabandır ,, ortalama bir yer veriyorsa sana o adrese göre ipnnin kimin olabileceğine karar verebilirsin.

Zira aynı bölgeden kim muhattap olabilir ki birden fazla? Ya da tanıdık olmayan.

Nokta tespiti yapan varsa paylaşın bilelim.

Selametle

öyle dediğin doğru ama herkes olumlu şey söylerken işe yaramaz denilen canını sıkmaz mı seninde.

eyvallah sağol ama haksızlığa gelemiyorum ve üretkenliğimi bir iki yorum bozacak değil benim kardeşim :)

14 Nis 2014
230
0

relax adamım relax işe yaramıyor gösterdiği yer ttnetin adresi ya da saçam sapan yerler ben şanlıurfada oturuyorum ankara da gösteriyor hmm çok iyi :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.