İp Adresi İle Neler Yapabilirim?

Valence

Yeni üye
4 Nis 2020
8
0
Ankara
Arkadaşlar karşı tarafın IP adresi bende ona neler yapabilirim. Zamanında çok kötü olaylar yaşandı. Lütfen yeni başlayan birine anlatır gibi anlatın...

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Cevap: Neler yapabilirim?

Karşı tarafa zarar verebilirsin bir sanal makina ile ama saldırmanı tavsiye etmem bunun dışında rat yani karşı tarafın bilgisayarını ele geçirebilirsin.
İyi Forumlar

Valence

Yeni üye
4 Nis 2020
8
0
Ankara

Karşı tarafa zarar verebilirsin bir sanal makina ile ama saldırmanı tavsiye etmem bunun dışında rat yani karşı tarafın bilgisayarını ele geçirebilirsin.
İyi Forumlar

DarkComet denedim ama port açmayla falan uğraşmayı pek istemiyorum. Essential Net Tools denedim. (Son sayıları 1 yaptım) Ama bulamadı. Önerebileceğiniz başka bir yöntem?

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22

Adam ip ile neler yapılabilir diye soruyor, diğer arkadaş ise sosyal mühendislik ile yaşadığı yeri bulabilirsin diyor.
1. Olarak o elindeki ip ile bile yaşadığı bölgeyi bulabilir.
2. Olarak sosyal mühendislik ne alaka.

Konu sahibine cevap: vpn kullanmıyorsa sadece yaşadışı ilçeye kadar bulabilirsin. Başka bir şey yapamazsın.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6

Yapabileceğiniz şey ddos saldırısı yapmak başka bir şey yapamazsınız zaten karşı taraf modemi sıfırladı mı onuda artık yapamazsınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.