ip adresim tehlikede

OmerFarukHan

Uzman üye
18 Mar 2017
1,605
0
Sinop
İp adresime habire bir saldırı var değiştirdim yine geliyor sebebini anlamadım modem yanacak bir
yardım edin nasıl yapacağım şu ipyi gizli hale alabilirim ya da sürekli değiştirebilirim?

OmerFarukHan

Uzman üye
18 Mar 2017
1,605
0
Sinop
Link falan değil ya benim hotmail'e girdi benim aptallığımla
orada en son bağlananlara ya da bağlanmış olanları gördüğünde benden başka biri yok ip yi orada gördü kapatıp açtım

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,017
432
THT's database
Merhaba, Saldırı modeme mi yoksa bilgisayara mı geliyor? Eğer modeme geliyor ise, modemin üzerinde bulunan küçük bir tuş ile modemi resetlemeyi deneyebilirsin. Bildiğim kadarıyla modem resetlendiği zaman otomatik gelen ıpden hariç yeni bir ıp atanıyor. Eğer bilgisayara geliyor ise, aşağıda verdiğim videoyu izleyerek bilgisayarın ıpsini değiştirmeyi deniyebilirsin. İyi forumlar...
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=92DtIm1hOSg"]https://www.youtube.com/watch?v=92DtIm1hOSg[/ame]​

Son düzenleme:

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Combofix yazılımını yükle , ip adresine saldıran şahıs elbet yarıda bırakıyordur , büyük ihtimalle internet sağlayıcında sorun var , ya da casus bir yazılım söylediğim programı kur gerekli işlemleri tehditleri sana gösterir.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Öncelikle bilgisayarına bulaşan virüs var mı onu kontrol et

Peki nedir bu virüs çeşitleri

Botnet virüsü modemini izinli kullanan bir virüstür, genelde Ddos saldırılarında kullanılır buda tuzağa düşmüş kişinin modemini aşırı yorar

Rat virüsü; senin tüm sistemini ele geçiren ağ sistemine flood uygulayabilecek bir türdür

İlk olarak virüs kontrolü yap, sonra modemin reset tuşuna bas resetle, tarayıcı geçmişini temizle, tarayıcı eklentisi varsa kaldır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.