IP Adresime Saldırıyorlar

sefa02

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
564
2
Topraktan
öncelikle selamunaleyküm arkadaşlar birisi bana bişey yaptı ne yaptı bilmiyorum ama memoryhackersin ts sinde takılıyordum sadece işte o zaman adam bana birşey yaptı ve sonra ts den şu hatayla düştüm (Aynı IP ile Maximum Giriş Sayısına Ulaşıldı) hatası ve sonra ts den çıktım google a girdim sonra o da yavaşladı aynı ts gibi sanki internet bir gidip bir geliyor gibi yaa nolur yardım edin allah aşkına çok orkuyorum ya arkdaşlar :(

bu arada arkadaşlar bazılarınız modemi resetle dicek ama bende modem yok komşunun interneti ama bende anten gibi birşey var işte WİFİ var

arkadaşlar lütfen birinize alpemix atayım baksın ya nolurrr çok korkuyorum lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

DR4K0L0L

Katılımcı Üye
24 Şub 2016
891
1
Eğer gerçekten birisinin sana saldırdığına eminsen, Wireshark gibi bir Sniffer ile paketleri takip et. Eğer tek bir IP adresinden olağandan daha fazla bağlantı alıyorsan o IP adresini Firewall'ın ile blokla. Eğer bir Botnet ya da IP Spoofing kullanan birisiyse senin yapabileceğin pek bir şey yok. İşin içine Snort (ve/veya benzeri***) güvenlik duvarları giriyor. Komşuna söyle modemi reslesin (güç düğmesini kullanarak ya da fişi çekerek), aslında arayüzden de resleyince (bildiğim kadarıyla... IP adresini bırakmanız gerek.) olması gerek... Statik IP için para ödüyor musunuz?

Son düzenleme:

sefa02

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
564
2
Topraktan
Eğer gerçekten birisinin sana saldırdığına eminsen, Wireshark gibi bir Sniffer ile paketleri takip et. Eğer tek bir IP adresinden olağandan daha fazla bağlantı alıyorsan o IP adresini Firewall'ın ile blokla. Eğer bir Botnet ya da IP Spoofing kullanan birisiyse senin yapabileceğin pek bir şey yok. İşin içine Snort (ve/veya benzeri***) güvenlik duvarları giriyor. Komşuna söyle modemi reslesin (güç düğmesini kullanarak ya da fişi çekerek), aslında arayüzden de resleyince (bildiğim kadarıyla... IP adresini bırakmanız gerek.) olması gerek... Statik IP için para ödüyor musunuz?

kardeşim ben wifi şifresini hackledim :D söyleyemem ama modemin arayüz şifresini bilmiyorum arayüzün şifresini kırabilirmiyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.