IP adresimi nasıl başka bir ip adresi olarak gösterebilirim?

ertanslow9

Yeni üye
6 May 2023
20
0
Merhabalar birşey sormak istiyorum konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın sorum şu elimde olan bir ipye uzaktan bağlanabilir miyim yani kendimi o ipye bağlı gösterebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

septic

Yeni üye
19 May 2023
3
0
Merhaba! Bahsettiğiniz durum genellikle bir VPN veya proxy kullanılarak gerçekleştirilir. Bir VPN (Virtual Private Network), internet bağlantınızı özel ve anonim hale getirmenize yardımcı olabilir. Özellikle, internet trafiğinizi belirli bir IP adresi üzerinden yönlendirebilir ve bu sayede belirli bir IP adresine sahip gibi görünebilirsiniz.
VPN: Mullvad(ücretsiz), CyberGhost(ücretsiz), NordVPN
Proxy: TOR Browser

AzotM4

Üye
26 May 2022
229
1
81
Merhabalar birşey sormak istiyorum konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın sorum şu elimde olan bir ipye uzaktan bağlanabilir miyim yani kendimi o ipye bağlı gösterebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Yani o ip adresine sahip olan bir bilgisayara erişmek için mi bağlanacaksın eğer amacın o değilse tam olarak ne yapmak istiyosun yani

ertanslow9

Yeni üye
6 May 2023
20
0
Yani o ip adresine sahip olan bir bilgisayara erişmek için mi bağlanacaksın eğer amacın o değilse tam olarak ne yapmak istiyosun yani
Örnek olarak benim ipm 33.874.28.3 bağlanmak istediğim ip 84.294.82.9 bu 84.294.82.9 ipsine bağlanıp doğrulama yememek istiyorum böyle birşey mümkün mü diye sordum

Merhaba! Bahsettiğiniz durum genellikle bir VPN veya proxy kullanılarak gerçekleştirilir. Bir VPN (Virtual Private Network), internet bağlantınızı özel ve anonim hale getirmenize yardımcı olabilir. Özellikle, internet trafiğinizi belirli bir IP adresi üzerinden yönlendirebilir ve bu sayede belirli bir IP adresine sahip gibi görünebilirsiniz.
VPN: Mullvad(ücretsiz), CyberGhost(ücretsiz), NordVPN
Proxy: TOR Browser
Hayır vpn değil örnek olarak benim ipm 33.874.28.3 bağlanmak istediğim ip 84.294.82.9 bu 84.294.82.9 ipsine bağlanıp doğrulama yememek istiyorum böyle birşey mümkün mü diye sordum

AzotM4

Üye
26 May 2022
229
1
81
Örnek olarak benim ipm 33.874.28.3 bağlanmak istediğim ip 84.294.82.9 bu 84.294.82.9 ipsine bağlanıp doğrulama yememek istiyorum böyle birşey mümkün mü diye sordum
Yani sadece ip adresi genellikle pcye tam erişim için yeterli olmaz,özellikle pc sahibiyle hiç iletişimin yoksa hiçbir türlü yapamazsın.Erişimin varsa onun kullanıcı adı şifresini biliceksin,uzaktan bağlantısını açıcaksın vs. ki o kişinin bundan haberi olmadan böyle bir şey yapamazsın.

ertanslow9

Yeni üye
6 May 2023
20
0
Yani sadece ip adresi genellikle pcye tam erişim için yeterli olmaz,özellikle pc sahibiyle hiç iletişimin yoksa hiçbir türlü yapamazsın.Erişimin varsa onun kullanıcı adı şifresini biliceksin,uzaktan bağlantısını açıcaksın vs. ki o kişinin bundan haberi olmadan böyle bir şey yapamazsın.
Pcye erişmek gibi bir isteğim yok o ipye uzaktan erişmek istiyorum sadece o ipye bağlanmak istiyorum kısaca

U

Urre

Ziyaretçi
Anladığım kadarıyla kararı kişinin ipsini kullanarak dogrulamadan kacmak istiyorsun. Bu mümkün ancak rat kullanman gerek. Reverse proxy ile.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.