İp adresimi nasıl gizlerim?

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Öncelikle açık ip adresiniz 20 KM Çemberindeki herkes gösterir, onun haricinde vpn kullanmanız sizi gizli yapmaz sizi yasak sitelere girmenize izin verir. Log kayıtlarında adresiniz açık bir şekilde bellidir. geriye Tor browser üzerinden yapılan işlemlerin bulunamazdı ama artık tor da bitti yani kısaca şuan mini uydu haricinde imkansız.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,609
427
KATO DAĞI
Vpn kullanabilirsiniz ve şu konuma göz atabilirsiniz iyi forumlar dilerim.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
692
24
Vpn ve tor öneriyorum. Bir kaç kişi imkansız vb vb demiş. Hayır imkansız değil. Bana soracak olursan kendi programlarını yapabiecek seviyeye geldikten sonra kendi gizlenme programlarını yaparsın örn : ıp gizleme mac gizleme wifi gizleme eyer sen kendi sağlan programlarını yapabilirsen o zaman gizlenmiş olursun . İnternette ise bazı toolar programlar var fakat ne kadar etkili olup olmadığını ve onun bir polisin yapıp yapmadığını bilmen imkansız olduğundan dolayı ben kendi programlarını yapabiliyorsan yap diyorum. İmkansız değildir bunu unutma .. Bir çok kişi bana yorum yazıcak şimdi biliyorum . Not: Beyaz şapkalı hacker olmak isteyen gelişmeye çalışan 12 yaşında birisiyim yani amacım illegal değil illegal i savunmak amacıyla yazmadım. Herkese iyi günler.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
İp adres ve ya konumu gizli yapmak için cihaz varmı? Yoksa filmlerde dolandırıldıkmı?😸
Merhaba değerli üye,

VPN kullanarak ip adresini değiştirebilirsin. IP adresini değiştirerek konumunun tespit edilmesini önleyebilirsin. (Tabiki suç işlememelisin devletler buna karşın önlemlerini alıyor. Vpn şirketi ile iletişime geçip yerini öğrenebilir vs vs)

Tamamen anonim olmak istiyorsan VPN (Virtual Private Network), DNS(Domain Name System) ve Mac adresi hakkında araştırma yapmanı tavsiye ederim. Sadece kuru kuruya vpn ile tam olarak anonim olamazsın:)

İyi forumlar...

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
İp adres ve ya konumu gizli yapmak için cihaz varmı? Yoksa filmlerde dolandırıldıkmı?😸
İyi günler,
%100 Anonim maleseff olamayız fakat elimizden geldiği kadar olmaya çalışırsak; İP gizlemek için VPN ve Proxy kullanabilirsiniz VPN'i güzel seçmeliyiz (log tutmayan bulabilirseniz çok iyi olur) en iyisi Tor VPN'dir proxy olarak ise yine Orbot Tor Proxy öneriyorum. Bunun dışında DNS kullanabilirsiniz ben 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 olarak kullanıyorum. Ve anonim olmak istiyorsanız özellikle Tor Browser kullanmalısınız. Ben imkanlarımızca tam anonim olmak istediğimde anlatacaklarımın hepsini aynı zamanda kullanıyorum tabii Proxy ile VPN'i aynı anda açmanıza gerek yok :D

EDİT: Ayrıca İP adres ve konum ile bir alakası olmasa bile yine de söylemek istedim; Eğer sanal bilgisayar kurarsanız (Kali Linux vs.) eğer virüslü bir dosya indirdiğiniz taktirde virüs bilgisayarınıza değil, indirdiğiniz sanal makinaya bulaşıyor ve bu da biraz anonimlik yüzdesini arttırır diye düşünüyorum en azından.

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Merhabalar ;

İp adresi gizleme için forumumuzda güzel bir konu mevcuttur buyrun ;

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.