İp adresini öğrenip internetini kesme Yardım

4z4d

Yeni üye
11 Şub 2012
27
0
Bundan çok kısa bir süre önce skype üzerinden konuştuğum birisi kendini hacker vs olarak tanıtarak internetimi kesebiliceğini söledi açıkçası fazla ciddiye almadım lakin konuşmaya başladım ve internetimi kesdi istediği andada normale çevirdi ve bunu defalarca yaptı
Şimdi skype üzerinden konuştugum için cmd üzerinden ip adresimi öğrenmesi
Gayet normal burda bi sorun yok ama ip adresini bildiğimiz kişinin internetini
Nasıl kesebiliriz
Kişiyi çok sıkıştırmama ragmen tam olarak nasıl kestiğini söylemedi
Yurt dışı sunucusundan ddos atak vs yaparak benim internetimi
Kesmiş olabilirmi ayrıca bu kişi yapabildiğine göre bunun bir yolu var bu yöntemi öğrenmek istiyorum bilen birisi yada fikri olan birisi varsa yardımcı olurmusunuz

28 Ocak 2015
63
0
zaten ilk mesajda sana gayet cevap vermiş konuyu niye güncelliyorsun. İp adresinden acık port sayesinde modemin arayüzüne girmiş kesmiş bu kadar.

Sende dedin şifremi değiştirmedim diye. //

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
arkadaşlar arkadaşın ip adresini bilyorum modemin arayüzündeki şifreyi biliyorum açık portlarını biliyorum nasıl internetini kesicem url kısmına yazınca çıkmıyor

4z4d

Yeni üye
11 Şub 2012
27
0
zaten ilk mesajda sana gayet cevap vermiş konuyu niye güncelliyorsun. İp adresinden acık port sayesinde modemin arayüzüne girmiş kesmiş bu kadar.

Sende dedin şifremi değiştirmedim diye. //

İp adresimi o arkadaşlarada ilettim onlar kesemedi açık port veya internet şifresinden ziyade farklı bir yöntem var linux yazılımlı sunucular ile yapılan ve açık port sayesinde girilebiliyorsa bunu öğretebilirmisiniz nitekim farklı bir pc ve internet üzerinden kendi ip me ben açık port ile baglanamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.