Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

00Ares00

Yeni üye
24 Eyl 2007
32
0
ARKADAŞLAR BUYRUN BENİMKİNİ İNDİRİN YÜKLEYİNCE BİRŞEY YAPMANIZA GEREK YOK BİR ÇOĞUNUN İP Sİ TEKER TEKER GELECEKTİR GELMEYENLER İÇİN İP SİNİ İSTEDİĞİMİZ KİŞİNİN BİR SLM DEMESİ YETERLİ...

Link
https://tik.lat/pniSK

AYRICA GELEN İP NİN ÜSTÜNDE HANGİ İP NİN HANGİ MAİLDEN GELDİĞİDE YAZAR...

GÖNLÜNÜZDEN NE KOPARSA :)

DRWatson

Üye
27 Tem 2006
67
0
Ben şuan kullanıyorum bu scripti ve çok memnunum yalnız eksi bi yönü var eğer karşıdakine yazı resmi ifade göndermezseniz script uynamıyo bazen kafasına esiyo haber veriyo ip adresini bazen bişey göndermeniz gerekiyo netstat- na taktiğine göre daha güvenilir

vaktikusanmak

Yeni üye
4 Eki 2007
2
0
Sağolasın Kardeş
Ne Kadar hoş ve kolay bir yöntem.Bunları öğrenince yaw diyorum desene bizi hacklemekte o kadar kolay...

teleyt

Yeni üye
26 Eyl 2007
37
1
Kardeşim Böle yaptigin zaman ''başlat>çalıştır>cmd>netstat -an '' Karsina sadece konustugun kisinin ip isi gelmiyor.. Birüsü ip numarasi var nerden bileceksin ki aradigin kisinin ip sini.. Ama bu yöntemi ben denedim %100 calisiyor..Kuruluma filanda gerek yok zaten..

Bak bu yöntemde İp nosu nasil gözüküyor Biliyormusun..Ya o resimdeki gibi istedigin kişininkini kesin örenirsin...yada birisi size ileti yazdigi zaman sag köşede cikiyor ya... o konustugun kişinin ip isi görünüyor... Farki anlarsiniz insallah ;)

Ve İşte Kesin İp sini örenebileceginin Kaniti..
61814339pt3.jpg
işte bu yeri anlamadım arkadaşaım özür dilerim ama biraz daha açık olurmusun zaten anlarsanız yazmışsın ama anlamadım özür dilerim denemek stiyorum.plss

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.