Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

beyazgolge2

Yeni üye
20 Eki 2008
2
0
yaaww bi hata bende mi var?

denilenleri aynen uyguluyorum ama ne bi pencere geliyo nede ip ile alakalı bi yazı.

lütfen yardımcı olun heryerde aynı resim var biraz daha acıklayıcı olsa...

crazyosssy

Yeni üye
25 Ara 2008
10
0
o programı ındırdım.kurarken calıstıra tıklıom sıfrelı dosya dıo sıfre ıstıo.sıfre ne acaba bırı soleyebılırmı

potto

Yeni üye
28 Ara 2008
6
0
Erzurum
saqoLasın Baba da ben winrar la cıkarmaya çaLısıom çıkarırken şifre istiyor şifreyi biLmediqim içinde CRC hatası werior şifresi ne? verirmisin ? Şimdiden TeşekkürLer :D
Herkesin kendini birsey sandigi yerde hic kimse birsey olamaz..!
....::::: :drunk :::::....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.