İp Değişimi Hk.

evrenpasa

Üye
24 Nis 2014
135
0
Arkadaşlar beni sürekli olarak ip değiştirmek istiyorum günde 3 defa filan ama ben internete koblosuz wirelesle bağlanıyom yan komsunun modemine ama kaçak :D neyse modeme reset atamam malum ama ttnet ekran girşi şiresini filan biliyorum port açma yerini :D ordan reset ATABilirmiyim birde reset atabildim diyelim Şifre her defasında değişirmi yada adam anlarmı reset atıldıgını ve sistemine giriş yaptıgımı bilirmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Arkadaşlar beni sürekli olarak ip değiştirmek istiyorum günde 3 defa filan ama ben internete koblosuz wirelesle bağlanıyom yan komsunun modemine ama kaçak :D neyse modeme reset atamam malum ama ttnet ekran girşi şiresini filan biliyorum port açma yerini :D ordan reset ATABilirmiyim birde reset atabildim diyelim Şifre her defasında değişirmi yada adam anlarmı reset atıldıgını ve sistemine giriş yaptıgımı bilirmi ?

Örneğin Benim modemimde "Rebot" Diye bir kısım var.Ordan modeme reset atabiliyorum :) Statik İp ise ipin değişir.Ama reset attıgında modem sahibi reset atıldıgını farkedebilir dikkatli ol :)

evrenpasa

Üye
24 Nis 2014
135
0
Hocam modem sahibini tanımıyom kırdım kimin oldugunu bilmiyorum anlamazdırda mesela reset attım peki Şifre Değişirmi modemin ?

Şifrenin değişmemesini istiyorum 20 defa reset atsamda bütün hepsi aynı kalırmı sadece ip değişsin ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Hocam modem sahibini tanımıyom kırdım kimin oldugunu bilmiyorum anlamazdırda mesela reset attım peki Şifre Değişirmi modemin ?

Şifrenin değişmemesini istiyorum 20 defa reset atsamda bütün hepsi aynı kalırmı sadece ip değişsin ?

Evet dostum Modemi açıp kapama ile Şifre değişmez.Modemi Fabrika ayarlarına geri döndermediğin sürece şifre değişmez :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.