Ip Değiştirince Kota Doluyomu Dolmuyomu Lütfen Yardım Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AzAyKtKcmn

Yeni üye
20 Tem 2012
15
0
Merhaba Arkadaşlar Size Bi Sorum Olcak Ip Değiştirdik Mesela herhangi Bir Programla Sonra Birşey indirdik İndirgiimiz Şeyin Kotası Bize Geliyormu Yoksa Ip Değiştirdigim İçin Gelmiyormu Yani Ip Değiştirince Bişiy İndirirsek Kota Doluyomu dolmuyomu :9

mechoutes

Üye
13 Ağu 2009
191
0
Valla ıp degiştirmekle heralde kota dolmuyor sen ban kaldırmak için yapıyorsan herkez banını o şekilde kaldırıyor bu nedenle ben sorun göremiyorum ama sen biraz daha bakın .

AzAyKtKcmn

Yeni üye
20 Tem 2012
15
0
Kardeşim Onu Demiyorum Ben :) Ip Değiştirdim ya Ben Sonra Gittim oyun Filan indirdim O indirdim Oyunun gb si Benim Kotaya Geliyomu Yoksa Gelmiyomu

mechoutes

Üye
13 Ağu 2009
191
0
Kardeşim Onu Demiyorum Ben :) Ip Değiştirdim ya Ben Sonra Gittim oyun Filan indirdim O indirdim Oyunun gb si Benim Kotaya Geliyomu Yoksa Gelmiyomu

netin sınırsız degilmi kardeş ? eger sınırsızsa kota dolsa ne olucak sadece hız düsücek . hemde olmaz bir sey . eger sınırsız degilse yinede yapma bana güvenme bu sorumluluk'u almak istemiyorum .

maskeli57

Katılımcı Üye
5 Ocak 2012
464
0
İstanbul
Sınırsız net in de bir sınırı var kardeşim 30-50 gb arası bir sınırı var eğer bu sınırı geçersen 3mbit e düşürülür net hızın. Sınırı geçmemeye çalış sonra net de hiç bişi yapılmıyor yavaşladıkça yavaşlıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.