IP Değiştirme

Lexia34

Üye
8 Tem 2015
141
0
Programsız ip değiştirmeyi bilmiyorum varsa öyle birşey yoksada Hotsput key atarmısınız ( hotsput şart değil herhangi öneri verebilirsiniz).Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
İnternet Üzerindense Zenmate Biliyorsun Ama Eğer
Amacın Site Hacklemesse Başka Ülkelere O Zaman Gerek
Yok Ip Bilseler Bile Bişi Olmaz .. Ginede İp Değiştirmek İstiyorum Diyorsan Modem
Resetle ..

(''Hayırlı Forumlar'')

Unsterbilch

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
490
0
kardeşim kesinlikle farklı bir İP Har zaman işine yarar ben o kadar çok kişinin facesini hackledimki şunu fark ettim sen birinin şifresini degiştirdigin anda onun e-mailine senin ip adresin yaşadıgın ülke,şehir gösteriyor bende ip degiştirme programı kullandım beni amarikada gösterdi .

aşırı kolay programdır ben bunu kullanıyorum : Surf Anonymous Free ndir - IP Deitirme, Engelli, Yasak Sitelere Eriim Program - Gezginler
tek tuşa basıyon yeterli oluyor fakat internet hızını aşırı yavaşlatıyor önerim tam kritik noktalarda bu programı açman

(programsız demişsin ama bu gerçekten çok kolay :)

Lexia34

Üye
8 Tem 2015
141
0
kardeşim kesinlikle farklı bir İP Har zaman işine yarar ben o kadar çok kişinin facesini hackledimki şunu fark ettim sen birinin şifresini degiştirdigin anda onun e-mailine senin ip adresin yaşadıgın ülke,şehir gösteriyor bende ip degiştirme programı kullandım beni amarikada gösterdi .

aşırı kolay programdır ben bunu kullanıyorum : Surf Anonymous Free ndir - IP Deitirme, Engelli, Yasak Sitelere Eriim Program - Gezginler
tek tuşa basıyon yeterli oluyor fakat internet hızını aşırı yavaşlatıyor önerim tam kritik noktalarda bu programı açman

Saol hocam :D

Dns Değiştirmen Yeterlidir.İP Ni Amerikan Veya Almanya İP Si Olarak Ücretsiz VPN Programları Sayesinde Yapabilirsiniz...

DNS ayarlarını değiştirdim ama olmadı mesela ne yapmam gereklidir.Birde yasaklı şey Türkiye'ye yasaklı yani Türkiye'den giremiyorum onun için bi dns ayarı varmıdır acaba hocam ?

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun

" ben o kadar çok kişinin facesini hackledimki şunu fark ettim sen birinin şifresini degiştirdigin anda onun e-mailine senin ip adresin yaşadıgın ülke,şehir gösteriyor bende ip degiştirme programı kullandım beni amarikada gösterdi ." Facebook Bunu Kapattı :D İP Göstermiyor Artık...

LegendMaReS

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
332
0
Eger illegal iş yapıcaksan log tutmayan VPN + Tor eger site hackliyiceksen Tor internette dolaşırken ip gözükmesin diyosan Zanmate ipmi Degiştirmek istiyorum diyorsan modemi kapat aç :D

hah

Katılımcı Üye
2 Eki 2010
477
0
hocam eğer büyük illegal bir iş yapacaksan en güvenilir yolu ; bir usb'ye linux tails kur. oldu bitti al sana maximum anonimlik. eğer dersen yok yabancı site hacklicem. ip değiştirmene bile gerek yok. dersen türk site hacklicem İpvanish öneririm.

Unsterbilch

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
490
0
" ben o kadar çok kişinin facesini hackledimki şunu fark ettim sen birinin şifresini degiştirdigin anda onun e-mailine senin ip adresin yaşadıgın ülke,şehir gösteriyor bende ip degiştirme programı kullandım beni amarikada gösterdi ." Facebook Bunu Kapattı :D İP Göstermiyor Artık...

2 hafta önce facebook ip gösteriyordu yarın denicem bakalım gösteriyomu göstermiyomu

PS1K0

Uzman üye
6 Ağu 2015
1,143
14
root@kali
Asla İp Değiştirmek Boş Değildir Anonymous Niye yakalınmıyor ? RED niye yakalanmıyor ? Çünkü Bulamıyorlar.
Tüm Adreslerini Değiştirmek İstiyorsan Bunu yap Yakalanma İhtimalini feci Düşürür
1.DNS Ayarı 8 8 8 8 - 8 8 4 4
2.T-MAC Mac adresi Değiştirici
3.Arkasında Log Bırakmıyacak Bir İp Değiştirme Progarmı CyberGhost-OpenVPN-İpVanish
4.Tor Browser Araştır tüm proxy ayarlarını falan yap
Bunları Yaparsan Çok Zor Yakalarlar bence yakalayamazlarda.

SalihRxR

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
397
0
Asla İp Değiştirmek Boş Değildir Anonymous Niye yakalınmıyor ? RED niye yakalanmıyor ? Çünkü Bulamıyorlar.
Tüm Adreslerini Değiştirmek İstiyorsan Bunu yap Yakalanma İhtimalini feci Düşürür
1.DNS Ayarı 8 8 8 8 - 8 8 4 4
2.T-MAC Mac adresi Değiştirici
3.Arkasında Log Bırakmıyacak Bir İp Değiştirme Progarmı CyberGhost-OpenVPN-İpVanish
4.Tor Browser Araştır tüm proxy ayarlarını falan yap
Bunları Yaparsan Çok Zor Yakalarlar bence yakalayamazlarda.

Arkadaş haklı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.