ip değiştirme

onurokke

Yeni üye
17 Ocak 2019
4
0
Arkadaşlar Selamlar Hayırlı Ramazanlar

Sizlerden bir isteğim var desteğinizi konu hakkında rica ediyorum.Benim ücretli veya ücretsiz anlık ip değiştirme proğramına ihtiyacım var bilen arkadaşlarımın konu ile ilgili desteklerini rica ederim.
Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

B U N Y

Üye
9 May 2019
214
2
Black Hole

Merhaba Değerli Forum Üyesi !

Hma vpn de dediğiniz özellik mevcuttur.

giphy.gif

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Hackerler genelde kali linux kullanıyor bu kali linux kullananlarda vpn dosyası indirip vpn oluşturuyor. Windows üzerinde internette gezinirkende opera tarayıcısını kullanırlar çünkü ücretsiz vpn sunuyor seninde bunları kullanmanı tavsiye ederim ama yine kendi kararın

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Merhabalar

Çok eski bir program var ' Steganos Internet Anonym Pro 2006 8.0 ' anlık olarak ip değiştiriyor zamanında kullanmıştım şuan çalışır mı bilemem bi bakın derim

İyi Forumlar

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba değerli üyemiz,

NordVPN vb. VPN firmaları log tutmama garantisi veriyor ancak bu güvenliğinizi sağlamaz. Yine de işi sağlama almak isterseniz tor > proxy şeklinde bir yapılanmaya gidebilirsiniz. VPN'ler hakkında bilgi almak için de aşağıdaki konuya bakabilirsiniz. Ek olarak, Tor'a da proxy ekleyerek yapılandırabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/8079919-post25.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.