ıp gizlediklerini sanan zeki arkadaşlar

ottoman59

Üye
5 Haz 2009
109
0
EVİNİZDEN gercek anlamda IP gizlemeniz imkansızdır. Bunu yaptığını iddia eden arkadasta ya yaln soyluyordur yada tam bilgili degildir.

Neden:
A. ister adsl, ister modem, ister bir baska makineden olsun, dinamik(degisken) IP hizmeti aliyorsaniz bile, sonucta hangi telefon numarasindan hangi saatte internete baglandiginiz telekom, superonline, e-kolay ve diger tum sitelerde kayıt altına alınmaktadır.

B. ister proxy server degistire bir program kullanin, ister bu hizmeti veren veb sayfaları icindeki gitmek istediginiz adresi tek tek girmek zorunda oldugunuz kutucuklara yaıp o sayfa ustundeki kutucuga klikleyip o sayfa ustunden istediginiz siteye gidin (www.tehbox.com gibi), sonu COM, MİL, GOV, EDU, ORG, ile bitmeyen, NET, CX, BOX gibi alt aglara baglanan herkesin kaydi AYRICA tutulmakta ve silinmemektedir.

C. yuksek ping talebi yapan, veya IP/PORT taramasi yapan (Angry IP scanner gibi program kullanan) herkesin IP/Telefon numarası ayrica kaydedilmektedir.

D. ayrıca IP numaranizi gizlediniz diyelim. MAC adresi denilen ve hemen hemen tüm ethernet karti, routerlı adsl modem ve onboard tum malzemelerde bulunan ve silinemez bir seri numarasi vardir. bunu gizlemeyi veya degistirmeyi bilmiyorsaniz ha IP nizi gizlememissiniz ha telefon numaranizi direkt yazmissiniz hic FARKETMEZ.

E. Evden HACK'leme yaparken yapabileceginiz en iyi sey, paraya kıyıp 6-7 tane ethernet karti almak, ve routerli bi modem kullanıp IP degistirdigine inandiginiz bi yontem kullanip internete oyle baglanmaktir. Ki hala telefon numaraniz KABAK gibi bellidir. Telekomdaki amca sadece sizin evden sirayla degisik makinelerin baglandigini sanacaktir. Ama genede sizin evden baglanildigi BELLİ bikere.

2. eger yaptiginiz heck isi banka veya bir devlet kurumuysa sikayet edilmesini beklemeden kapiniza dayanip dalaginizi ....ceklerdir. TC karsiti bir siteye dadanirsaniz gormemezlikten geleceklerdir.

3. en guvenli hack internet kafeden yapılan hecktir. mumkunse parmak uclariniza uhu surun. kafanizda sapka olsun ve kafeye adiminizi attiginiz andan itibaren kafanizi hic kaldirmayin. (kameralar acisindan) Garsondan alabileceginiz en buyuk icecegi isteyin ki zırt pırt gelip size bakmasin. (tanınma acisindan)
evinize en ters internet kafeye gidin.

4. basinizi belaya sokmamak icin sakin evden ciddi bi heck olayina, IP taramasına filan kalkmayin. Yuksek hacimli islemler filan hepsi hangi servis saglayiciyi kullanırsaniz kullanın kayıt altina alinmakta.

5. unutmayin ki gercekten 100% basarili hack yapmanin İKİ yolu vardir:

A. gidip varoslardan bi ev tutarsiniz. sahte kimlikle elektirik ve telefon baglatirsiniz. icine bi makine atarsiniz ve log mog tutmayacak bi konfigurasyon yaparsiniz. Ve o makinaya baglanirsiniz. Veya direkt o makinanin basina oturup saldirinizi yapıp bi daha o eve donmezsiniz. (ama bu banka, hukumet gibi ciddi hack isleri icin.)
B. uluslar arası sulardaki bir tekneyle isinizi gorup karaya donerken makinenizi suya sutlayarak. ki kıyıda sizi bekleyenler delil bulamasın.

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
sen merak etme kardeşim gizleyen gizliyor yakalanmamak için msn ine bile ip değiştirip gireceksin ayrıntılı bilgi için bana pm atabilirsiniz
normalde foruma takılmam dayanamadım bunu görünce

emsalsiz_3472

Yeni üye
2 Eki 2009
1
0
yavs bende yazmadan duramadım yavs hack yasal bir suç ama bunlan ilgili bin birt turlü casus programlar varben mesela iki tane kullanıyomm ama benımkıler tedbir amaçlıı hack amaçlı deilll peki devletimiz daha neden duyarsız bu konularda ben onu anladım yavvss.. piyasada yapışkan tuşlar olsun palert olsun ne bilim daha aklıma gelmeyen okadar şey varkii hangisini sayayaım bilemiyorummmm

A ) ŞIKKI GİZLENMEZ
PEKİ NEDEN

1. EVİNİZDEN gercek anlamda IP gizlemeniz imkansızdır. Bunu yaptığını iddia eden arkadasta ya yaln soyluyordur yada tam bilgili degildir.

Neden:

A. ister adsl, ister modem, ister bir baska makineden olsun, dinamik(degisken) IP hizmeti aliyorsaniz bile, sonucta hangi telefon numarasindan hangi saatte internete baglandiginiz telekom, superonline, e-kolay ve diger tum sitelerde kayıt altına alınmaktadır.

B. ister proxy server degistire bir program kullanin, ister bu hizmeti veren veb sayfaları icindeki gitmek istediginiz adresi tek tek girmek zorunda oldugunuz kutucuklara yaıp o sayfa ustundeki kutucuga klikleyip o sayfa ustunden istediginiz siteye gidin (

gibi onu COM, MİL, GOV, EDU, ORG, ile bitmeyen, NET, CX, BOX gibi alt aglara baglanan herkesin kaydi AYRICA tutulmakta ve silinmemektedir.

C. yuksek ping talebi yapan, veya IP/PORT taramasi yapan (Angry IP scanner gibi program kullanan) herkesin IP/Telefon numarası ayrica kaydedilmektedir.

D. ayrıca IP numaranizi gizlediniz diyelim. MAC adresi denilen ve hemen hemen tüm ethernet karti, routerlı adsl modem ve onboard tum malzemelerde bulunan ve silinemez bir seri numarasi vardir. bunu gizlemeyi veya degistirmeyi bilmiyorsaniz ha IP nizi gizlememissiniz ha telefon numaranizi direkt yazmissiniz hic FARKETMEZ.

E. Evden HACK’leme yaparken yapabileceginiz en iyi sey, paraya kıyıp 6-7 tane ethernet karti almak, ve routerli bi modem kullanıp IP degistirdigine inandiginiz bi yontem kullanip internete oyle baglanmaktir. Ki hala telefon numaraniz KABAK gibi bellidir. Telekomdaki amca sadece sizin evden sirayla degisik makinelerin baglandigini sanacaktir. Ama genede sizin evden baglanildigi BELLİ bikere.

2. eger yaptiginiz hack isi banka veya bir devlet kurumuysa sikayet edilmesini beklemeden kapiniza dayanip dalaginizi ....ceklerdir. TC karsiti bir siteye dadanirsaniz gormemezlikten geleceklerdir.

3. en guvenli hack internet kafeden yapılan hecktir. mumkunse parmak uclariniza uhu surun. kafanizda sapka olsun ve kafeye adiminizi attiginiz andan itibaren kafanizi hic kaldirmayin. (kameralar acisindan) Garsondan alabileceginiz en buyuk icecegi isteyin ki zırt pırt gelip size bakmasin. (tanınma acisindan)
evinize en ters internet kafeye gidin.

4. basinizi belaya sokmamak icin sakin evden ciddi bi heck olayina, IP taramasına filan kalkmayin. Yuksek hacimli islemler filan hepsi hangi servis saglayiciyi kullanırsaniz kullanın kayıt altina alinmakta.

5. unutmayin ki gercekten 100% basarili hack yapmanin İKİ yolu vardir:

A. gidip varoslardan bi ev tutarsiniz. sahte kimlikle elektirik ve telefon baglatirsiniz. icine bi makine atarsiniz ve log mog tutmayacak bi konfigurasyon yaparsiniz. Ve o makinaya baglanirsiniz. Veya direkt o makinanin basina oturup saldirinizi yapıp bi daha o eve donmezsiniz. (ama bu banka, hukumet gibi ciddi hack isleri icin.)
B. uluslar arası sulardaki bir tekneyle isinizi gorup karaya donerken makinenizi suya sutlay.arak ki kıyıda sizi bekleyenler delil bulamasın.

B ) GİZLENİR
NASIL
Merhabalar bir forumda geçenlerde bir başlık gördüm İnternette IP numarası gizlenemez diye.. Hemen klavyeye sarıldım ve bir kaç satır yazdım bunu sizlerle paylaşmak istedim bu gece….
Şimdi ben Amerikadan Washington şehrinden Columbia bölgesinden kendime bir makina yakalasam güvenlik açıklarından dolayı sistemine erişip hatta uzak masa üstüne bağlanıp sizin internet sayfanıza bağlansam hatta ve hatta PROXY testiniz de beni yakalamayasa ki yakalayamaz proxyi zombi makinaya bağlanmak için kullanıyorum. Yani hem direkt kişinin bilgisayarını kullanıyorum hemde proxyle ve http://www.dnsstuff.com/where-are-my-results/ adresinde de olduğu gibi şuanki ip adresimi who etseniz karşınıza gerçek bir bilgisayar olarak çıkıyorum …

İP ADRESİMİ GİZLEMİŞ OLMAM MI ?
YOKSA OLUR MU ?
Türkiyemiz ‘ de 5 milyon civarı kişinin internet kullanımı var.. Tamam XXXXXX in söylediğine

yanlış demiyorum doğru haklı her saniye tutulan log lar ve TTNET in sisteminin sürekli kayıt
tuttuğu da bir gerçek fakat ufak bir hesaplama yapalım 5 milyon insan yani 5 milyon farklı
ip demektir. Yani hergün LOG lara 5 milyon tane ip yazılıyor 1 ayda eder 150 milyon ip kaydı
. birde normalde herkesin sabit bir ipsi olmalı yurt dışında bu sistem var ..Şükür ki bizde
bu sistem henüz yok
ÖR : 85.84.83.XX

Ip sisteminin ilk Grubu Ülke yi temsil eder
Sonraki grup Şehir
Sonrakiler Mahalle
Yani tam bir adres kapıya kadar… . Bu ip kayıtlarını bir serverde tutmak mümkün fakat

bu logları tarayıp içinden birisini bulmak Özellikle de 1 aylık kayıtları yani 150 Milyon ip
taramak ve bulmak …… ASIL İMKANSIZ OLAN BUDUR. Bence…
Gelelim diğer konuya dünyanın en büyük Hackerlerinden tutunda dünyanın en büyük LAMER lerine
kadar aslında internet üzerinde yediğiniz haltı Salaklık yapmaz iseniz yani Salaklı
kelimesini biraz daha açarsak bir hata yapmadan sisteme girip bir iz bırakmadan çıkarsanız
değil de isim adres msn mail kendi msn inini kullanma adama not bırakmak altında ismini
yazmak en sevdiğiniz sanatçının bir şarkı sözünü E mail gizli sorusu yapmak gibi şeyler
yapmadığınız sürece YAKALANMANIZ İMKANSIZ..! Buna emin olabilirsiniz İMKANSIZ OLAN Budur..
Diğer bir kkonuda yakalanan hacker yada lamerler konusu bir çok ünlü hacker de
yakalanmıştır. Yakalanma sebeplerini hiç soruşturdunuz mu ? Ben size söyleyeyim yaptıkları
salaklıklardır. Geçenlerde FBI bir hackeri yakaladı nasıl olduğuda gayet basit her zaman FBI
e sahte bir email adresinden mail atıp dalga geçerken son seferinde Microsoft Outlook
kullanarak mesaj atmış ve attığı mesajda da Microsoft OUTLOOK un raporlama sistemi açıkmış
FBI mailin okundu bilgisini sorunca mail.. Adam yakayı ele veriyor.. vs. vs.. vs..
Bir örnek daha vereceğim ve konuyu bağlayacağım 2 çocuk 1 milyon civarında kişinin kredi
kartını ele geçiriyorlar ve işe bak o kadar akıllılar ki herkesin hesabından 1 dolar
çekiyorlar düşünün 1 dolar hesabınızdan çekilmiş kale bile almazsınız değil mi ? Evet
hiçkimse kale almıyor.. 1 milyon dolar civarı bir para topluyorlar Ya sonra ?….Sonrası da
tam bir salaklık işte bu kadar akıllı ca düşün sonra berbat et…
Sonra parayı bir isviçre bankasına bir hesap açarak yatırıyorlar.. Sonrada 2 akıllı parayı
çekmeye isviçreye gidiyorlar.. Banka müdürü bunların yaşlarının hesap açmaya yetmediğini
görünce hesabı incelemeye aldırıyor … Sonrasıda malum …
Evet konuyu dağıtmadan asıl meselemize dönelim .. Gel gelelim IP gizlemeye IP ( BU SADECE
BENİM YORUMUM ) Gizlenir öyle bir gizlenir ki ….
Önemli olan mümkün oldukça az iz bırakmak yada hiç , Gerçek hiçbir şey kullanmamak ÖR :
Nickim manası çok çay içmekten geliyor bu nicki Hack yaparken kullanırsam bende bir salak
olurum … Gelelim diğer konuya Sağlam bir Firewall kullanmak hem sağlam hemde PARANOYAK
olarak ayarlamalı .. Bir başka nokta ise sisteminizi sürekli Trojan malware kontrolü …
Sonra kullandığınız sistemlerin en son updateleri ve gelelim asıl noktaya.. Proxy veya Zombi
bir bilgisayar … İşte benim en sevdiğim nokta Zombi bilgisayar özelliklede bilgisayar 24
saat açık ve kimse kullanmayacak diyeceksiniz ki böyle bir bilgisayar varmı olmaz mı sürüyla
yüzbinlerce SERVER var… ve bir kez kurulur sonrada genellikle update felan alınmaz 24 saat
açıktır… işte size bir zombi alın emredin kullanın hatta birçoğunda çok yüksek internet
bağlantıları özelliklede şirketlerin SERVER lerii… kimsenin AKLINA GELMEZ Dimi ?
Gerisi parmaklarınızın ucuna kalmış parmak uçlarınıza uhu süreceğinize bir zombi bulun
çıkışta da bir bat dosyası yapıp sistemi silin … Sonrada sisteme kapat komutu gönderin ..
Shutdown.exe -m \\\\\\\\Server ….
gibi….

18 Ocak 2009
66
0
yavs bende yazmadan duramadım yavs hack yasal bir suç ama bunlan ilgili bin birt turlü casus programlar varben mesela iki tane kullanıyomm ama benımkıler tedbir amaçlıı hack amaçlı deilll peki devletimiz daha neden duyarsız bu konularda ben onu anladım yavvss.. piyasada yapışkan tuşlar olsun palert olsun ne bilim daha aklıma gelmeyen okadar şey varkii hangisini sayayaım bilemiyorummmm
Madem korkuyosun hava olsun diye bulaşma o zaman sen şimdi ortalıkta hackerım die dolaşıyosundur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.