İp Gizlemek (Detaylı Anlatım)

black real

Katılımcı Üye
20 Ocak 2013
907
0
ıp Gizlemenin Ne Olduğunu Tam Anlasın Dedim
İp gizlemek aslında hack amaçlı birşey değil internette gezinen kişinin bilgilerinin gizlemek için kullandığı bir yöntemdir.
yanlış bilinenler arasında ip gizlemenin polisin sizi asla bulamayacağı anlamına gelmez
sadece türk telekom türkiyede 80 - 85 arası başlayan ipleri takip etmektedir bunu gizlediğimizde türk telekom a bilgilerimiz gitmez.
ancak bir ip adresinde 1-5 saat arası kalırsanız polislerin gerçek ipnizi tespit etmesi çok kolaylaşacaktır.
iyi bir hacker ipsini 1dk bir değiştirir ve bu sayede polis 1 saatte 60 farklı ipye bürünmüş hackeri bulamaz.
pekiya ip gizleme için ne gerekli ?
bu sorunun cevabı birden çoktur.
1- TOR Browser
b_tor-vidalia-1307991645.jpg

tor browser gerçekten ipnizi gizliyor ayrıca tor browserin son sürümünde tor browserle uyumlu porteable firefox var.
2- AnonymoX 1.0.2
61681.png

Firefox İçin İp Gizleme Eklentisi Benimde Tavsiye ettiğim birşey
bedava sürümünde yaklaşık 12-20 ip adresi var başka biriyle aynı ip girmek istiyorsanız ip adresinin yanında hayalet işareti varsa
ona tıklayın böylece 1 ip ye 2 kişi girdiğiniz için polisin bulması biraz daha zordur.
3-Proxy Gizlen
Gayet Kullanışlı Bir İp Gizleme Sitesi Olmasına Rağmen Pek Tavsiye Etmiyorum
ProxyGizlen.Com - Kendinizi gizleyin!

Bunlar Gibi Birçok Yol Vardır Bunlar sadece alternatifler.
unutmayın en iyi hacker her saniye ipsini değiştiren hackerdir çünkü 3600 farklı ipye bürünmüşseniz asla bulunamassınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.