ip ile bağlanma

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
bak şöyle izah edim.
lokantada çalışıyorsun saat 11-20 diyelim
bir müşteri aradı ve sipariş verdi 4 lahmancun 2 adana 6 adet şalgam
ustalar siparişleri hazırladı herşey güze patronun yüzü gülüyor ve kasiyer sana kücük not kağıtı ile adresi verdi sende patronun koçum soğutmadan götür diyerek seslendiği sırada motorsikletini çalıştırp yola çıktın ama kağıttaki adrese bakmadan ve en son aklına geldi baktın ki adres, mehmet akif ersoy mah kasap müslüm sokak gül apartmanı ve 8 dk sonra adrese vardın fakat birşeyi fark ettin ne telefon numarası nede kat daire yazmıyor
kapının önüne geldin beklliyon aslında elinde adres var ve şuan 2 dklık mesafedesin müsteriye ama gece olduğu için kimseye seslenip soramıyonda :)

burda şuna dikkat cekmek istiyorum İP ADRESİ sadece bir konum ama asıl MESELE kapıyı açaçak anahtar oda PORT oluyor :)
kolay gelsin kardeşime

e2x

Yeni üye
31 Ara 2018
13
0
Eğer hala anlamadıysan sana kısa anlatayım. Ip seni A noktasına götürür ama içeri sokamaz. Ancak içeri girdikten sonra belli kodlarla bir şeyler yapabilirsin ama bu soruyu sorduğuna göre sanmıyorum şuan o düzeyde olduğunu dostum.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
bak şöyle izah edim.
ustalar siparişleri hazırladı herşey güze patronun yüzü gülüyor ve kasiyer sana kücük not kağıtı ile adresi verdi sende patronun koçum soğutmadan götür diyerek seslendiği sırada motorsikletini çalıştırp yola çıktın ama kağıttaki adrese bakmadan ve en son aklına geldi baktın ki adres, mehmet akif ersoy mah kasap müslüm sokak gül apartmanı ve 8 dk sonra adrese vardın fakat birşeyi fark ettin ne telefon numarası nede kat daire yazmıyor
kapının önüne geldin beklliyon aslında elinde adres var ve şuan 2 dklık mesafedesin müsteriye ama gece olduğu için kimseye seslenip soramıyonda :)

burda şuna dikkat cekmek istiyorum İP ADRESİ sadece bir konum ama asıl MESELE kapıyı açaçak anahtar oda PORT oluyor :)
kolay gelsin kardeşime

Aradığım konu açıklama tarzı :kahkaha okurken karnım acıktı

Konu hakkında da birşeyler söylemek gerekirse ip sürekli değişen ve değiştiririlebilen bir şeydir. Bu yüzden o kadar etkin Kullanabileceğin bir materyal değil

aff889min

Yeni üye
13 Şub 2019
1
0
the Netherlands
selam ip sini bildiğimiz bir pcye bağlanıp uzaktan kayıtlı sosyal hesap şifrelerini nasıl alabilirim?
Social engineering kullanabilirsin istedigin hedef hakkinda, bilgi toplaman yardimci olacaktir, neleri bilmen gerektigini yaz yapmak istedigin attack icin. IP'sini biliyor olman sana belirli seyler soylesede, keske her sey sadece IP bilmekten gecse... Uzun lafin kisasi, bence neler yapmak istedigine bagli.

StrangerMinds

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
310
0
/home
bak şöyle izah edim.

kolay gelsin kardeşime

Bu cevap çok açıklayıcı olmuş helal olsun sağolun. bu kadar güzel anlatılamazdı heralde

Medinelii

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
651
1
MilkyWayGlxy
bak şöyle izah edim.

kolay gelsin kardeşime

vay maşşallah hocam en güzel böyle anlatılabilirdi :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.