IP ile Discord bağlantısını kesme vb..

Flowend

Yeni üye
16 Haz 2022
10
1
IP si bilinen bir kullanıcıya neler yapılabilir , sürekli toksikleyen milleti tehdit eden kendini bişi sanan elemanlar var ellerinde 300 400 tl lik siteler var diye bi iki bilgi giriyolar milleti tehdit ediyorlar, bu konuda ne yapılabilir ?

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
2
50
hiçbir şey yapamazsın. ddos vs boş. uğraştığına değmez. 99% ihtimalle cgnat kullanıyorlardır. ki cgnat cihazlar güçlüdür. adamın evindeki modemi doğrudan vurmuş olmazsın.

Flowend

Yeni üye
16 Haz 2022
10
1
Baktın hiç birşey yok! Çal hesabını gitsin. Bilmiyorsan Pshing Toolunu araştır.
hocam mesela hesabını çal gitsin diyorsun ya oralari biraz daha açsanız daha iyi olur sadece sana degil de genel olarak söyleyeyim dedim mesela şunu yapabilirsin dendiginde o konuyu biraz daha açabilirseniz daha güzel olur benim için çok bilgim yok
ne öğrenebilirim ne yapabilirim videolu örnek vs. vs.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,334
9
920
hocam mesela hesabını çal gitsin diyorsun ya oralari biraz daha açsanız daha iyi olur sadece sana degil de genel olarak söyleyeyim dedim mesela şunu yapabilirsin dendiginde o konuyu biraz daha açabilirseniz daha güzel olur benim için çok bilgim yok
ne öğrenebilirim ne yapabilirim videolu örnek vs. vs.
Hesap çalmaktan kasıt Sosyal Mühendislik yapabilirsin. Bu konulardan pek anlamadığın için Sosyal Mühendislik senin için uygun olacaktır. Kali veya Termux üzerinden çeşitli toolar var. Bu toolar herhangi bir platformun sahte giriş paneli sayfalarını oluşturur. Mesela Discord hesabını çakmak istiyorsun bunun için Toolu termux'ta veya Kalide açacaksın. Sahte paneli oluşturduğun linkini adama atacaksın. Artık bir şekilde ikna edip bilgilerini panele girmesini sağlayacaksın. Daha sonrasında bilgilerini panele girince senin terminal ekranına bilgiler gelecek. Video istersen YouTube'den bulduğum videolar var. Bakabilirsin.

Zphisher Toolu Termux

Zphisher Toolu Kali

Türkçe kaynak bulamadım - Shark Toolu Termux

Kalide Shark Toolunu anlatan video bulamadım.
Kendinde araştırıp bu tooları bulabilirsin.

Flowend

Yeni üye
16 Haz 2022
10
1
Hesap çalmaktan kasıt Sosyal Mühendislik yapabilirsin. Bu konulardan pek anlamadığın için Sosyal Mühendislik senin için uygun olacaktır. Kali veya Termux üzerinden çeşitli toolar var. Bu toolar herhangi bir platformun sahte giriş paneli sayfalarını oluşturur. Mesela Discord hesabını çakmak istiyorsun bunun için Toolu termux'ta veya Kalide açacaksın. Sahte paneli oluşturduğun linkini adama atacaksın. Artık bir şekilde ikna edip bilgilerini panele girmesini sağlayacaksın. Daha sonrasında bilgilerini panele girince senin terminal ekranına bilgiler gelecek. Video istersen YouTube'den bulduğum videolar var. Bakabilirsin.

Zphisher Toolu Termux

Zphisher Toolu Kali

Türkçe kaynak bulamadım - Shark Toolu Termux

Kalide Shark Toolunu anlatan video bulamadım.
Kendinde araştırıp bu tooları bulabilirsin.
genelde tam bakmadim videolara ama linkler çok absürt oluyor kişi zaten absürt bi linke tıklamaz %90 çok yabancı kelime iceriyo linkler anlıyolar yani ve linke bastırtmadan ip sini biliyoruz mesela yapabilecegimiz bişi yok mudur onda kararsizim ddos programlari var midir satiliyomudur onun hakkinda videolar var midir bunları da bilmek isterim

arorak12

Yeni üye
3 May 2022
2
0
genelde tam bakmadim videolara ama linkler çok absürt oluyor kişi zaten absürt bi linke tıklamaz %90 çok yabancı kelime iceriyo linkler anlıyolar yani ve linke bastırtmadan ip sini biliyoruz mesela yapabilecegimiz bişi yok mudur onda kararsizim ddos programlari var midir satiliyomudur onun hakkinda videolar var midir bunları da bilmek isterim
Link kısaltıcı kullanılır ise %90 dan baya düşebilir hocam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.