ip ile karsıdaki pc hangi prog. ile bağlanırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
arkadaslar ben msn den birisinin ipsini aldım ve bir kaç program wardı sızmak için onları denedim ama bağlanamadım..gizlice bağlanacak bi link atarsanız sewinirim..

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
yeni bir ağ aygıtı yüklediyseniz ondan olabilir.bir msn konuşma penceresi açın.ardından orada konuşma alanının üzerindeki barda 3 tane küp var renkli.script menüsüdür orası.oraya girip oradan ipget e geçin oradan options a girin.oradan interface kısmından o anki kullandığınız ağ aygıtını kullanın

SAYGILAR kolay gelsin ;)

bytoxic

Üye
22 Eki 2009
137
0
denizli
kardeşim anlatılalara zor diyosunuz bu devirde karıdakinin izni olmadan onun pc sine kolay kolay bağlanamazsın geçti artık o devirler bunları yapmak istiyosan uzun uzun uraşıcaksın başka çaresi yok adam orda yazmış boyle dene die o çok uzun uraşamam diyosun

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
kardes ben öyle uzun işlere giremem hata yaparım kesinlikle olmadı diye kafayı yerim..bunlara gerek yok program olsun geç olsun ama güç olmasın..arastırıyorum daha bişey bulamadım ama bulurum yakında inş.bu arada radmin essential netTools bu programlar bos...ugrasmayın bosuna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.