Çözüldü ip logger yedim, ip adresimi nasıl değiştirebilirim

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai
Merhaba

Cmd Girip

echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns
echo ipconfig /release
ipconfig /release
echo ipconfig /renew
ipconfig /renew

Komutlarını Deneyebilirsiniz

Hepsini Tek Tek Giriniz.

İyi Forumlar...

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,477
28
NEREYE
Merhabalar modem arkasında bulunan reset tuşuna ufak bir kürdan yardımı ile basılı tutunuz 15 saniye kadar modeminiz resetlenecektir ip adresiniz değişmiş olucak tır.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhaba

Cmd Girip

echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns
echo ipconfig /release
ipconfig /release
echo ipconfig /renew
ipconfig /renew

Komutlarını Deneyebilirsiniz

Hepsini Tek Tek Giriniz.

İyi Forumlar...

Bunları denediz mi merak ettim? Cidden konuyla zerre alakası yok. Boş boşuna da echo ile ekrana çıktı veriyorsunuz. /flushdns parametresi DNS önbelleğini temizler, /release parametresi ise DHCP'den alınan IP adresini atar ve /renew yenisini alır. Public IP'yi değiştirmez.
...

Konuya gelecek olursak modemi kapatıp açın.

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
211
ARS3F
Bunları denediz mi merak ettim? Cidden konuyla zerre alakası yok. Boş boşuna da echo ile ekrana çıktı veriyorsunuz. /flushdns parametresi DNS önbelleğini temizler, /release parametresi ise DHCP'den alınan IP adresini atar ve /renew yenisini alır. Public IP'yi değiştirmez.
...

Konuya gelecek olursak modemi kapatıp açın.

Yani echoya ne gerek var çok alakasız, modeme reset at en kestirme yol.

İpden pek bişey yapamazlar bide bunun için iplogger kullanmışsa pek sanmam usta birinin onu kullnacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.