IP ve MAC gizleme dongle

Testet353535

Yeni üye
12 Ağu 2022
2
0
Selamlar,
Ne kadar gerçekçi bilmiyorum ama aşağıda linkini koyduğum videonun 18:30 dakkasında eski bir hacker kendini gizlemek için bir usb dongle den bahsediyor ne olduğu konusunda herhangi bir bilgisi olan var mı?

Teşekkürler

Link koyamadım. Youtube video adı "HAPİSTEN ÇIKAN TÜRK HACKER İLE RÖPORTAJ!" ; Orkun Işıtmak ' ın kanalında.

Son düzenleme:

Testet353535

Yeni üye
12 Ağu 2022
2
0
İp List Oluşturmuştur Kodlarla Kılıfına Uydurup .bat Olarak İp Değiştirici Yapmıştır Veya
VPN Proğramını USB'ye Kurmuştur Ve VPN Proğramını USB Takıldığında Çalıştıran Bir Yazılım Yazmıştır.
Başka bir forumda vatandaşın biri şöyle bir şeyler yazmış aynı şey olabilir mi? "2. Yöntem : Sinyal Kesiciler Şimdi Bakarsak Sinyal Kesicilerin Çok Fazla Çeşidi Var Bu Çeşitlerden Küçük Bir Bahsedeyim Bunlardan Birisi Araçların Çakmaklığına Takılan Sinyal Kesici Çeşitleri Var Kendi İçinde Mesela Birisi Telefon Sinyali Kesiyor Diğeri İP'nin Sinyalini Kesiyor V.S Tabi Tam Olarak İP'nin Sinyalini Kesmiyor Farklı Yöntem Uyguluyor Ama Bir Şekilde İP'i Gizliyor"

deltaturk

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
925
976
Green Team Mersin Daire Bşk.
Başka bir forumda vatandaşın biri şöyle bir şeyler yazmış aynı şey olabilir mi? "2. Yöntem : Sinyal Kesiciler Şimdi Bakarsak Sinyal Kesicilerin Çok Fazla Çeşidi Var Bu Çeşitlerden Küçük Bir Bahsedeyim Bunlardan Birisi Araçların Çakmaklığına Takılan Sinyal Kesici Çeşitleri Var Kendi İçinde Mesela Birisi Telefon Sinyali Kesiyor Diğeri İP'nin Sinyalini Kesiyor V.S Tabi Tam Olarak İP'nin Sinyalini Kesmiyor Farklı Yöntem Uyguluyor Ama Bir Şekilde İP'i Gizliyor"
Sinyal durumu olduğunu düşünmüyorum açıkcası...
Sadece ip'ye yönelik sinyal kesme ile ilgili bilgim yok ki zaten ip sinyalini kesersen ağ'da dolaşamazsın

D

DesTosHells

Ziyaretçi
Selamlar,
Ne kadar gerçekçi bilmiyorum ama aşağıda linkini koyduğum videonun 18:30 dakkasında eski bir hacker kendini gizlemek için bir usb dongle den bahsediyor ne olduğu konusunda herhangi bir bilgisi olan var mı?

Teşekkürler

Link koyamadım. Youtube video adı "HAPİSTEN ÇIKAN TÜRK HACKER İLE RÖPORTAJ!" ; Orkun Işıtmak ' ın kanalında.
Bende çok merak ettim bilgi edindiysen babada söyler misin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.