Ip

barmen8282

Yeni üye
1 Eyl 2007
9
0
Arkadaşlar İP adresimi çalmaya çalışıyorlar napa bilirim kullanmış olduğum program İP adresiyle çalışıyor ve sürekli saldırı alıyorum kapatıp açıyorum sonra birdaha saldırı alıyorum bi türlü engelleyemiyorsanız bilgisi olan yardım edebilirim acaba

MrTarget

Üye
29 Tem 2017
234
3
Öncelikle sana saldıran ip yi tespit edelim
Cmd komutunu girin
netstat -an -p tcp

Burdan size saldırı yapanın ip sini görebilirsiniz.
syn_sent şeklinde olan ip size saldırı yapandir.
Sizde ona saldırarak saldirmasina engel olabilirsiniz.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
IP adresinize saldırı olduğuna emin misiniz ? Modeme reset attıkdan sonra eğer IP'niz sabit değil ise İP adresiniz otomatik olarak değişir ve saldırı hala gerçekleşiyor ise İP üzerinden olması olasılık olarak az bir değere sahiptir. Virusler etkili olabilir.

barmen8282

Yeni üye
1 Eyl 2007
9
0
Öncelikle sana saldıran ip yi tespit edelim
Cmd komutunu girin
netstat -an -p tcp

Burdan size saldırı yapanın ip sini görebilirsiniz.
syn_sent şeklinde olan ip size saldırı yapandir.
Sizde ona saldırarak saldirmasina engel olabilirsiniz.

Bana yardımcı olurmusun bunu nereye nasıl yapicam benim kullandığım program Alman firmasına ait hom ofis programı dayla bu programına saldırı oluyor eyer İP yi elde ederlerse insanları dolandırma olasılıkları çok yüksek Zaten modemi kapatıp açıyorum ama sürekli oluyor bu yüzden çalışamıyorum bile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.