iPHONE 4S Kullanıcıları

Okan8

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
493
0
Sri Lanka
Merhaba arkadaslar iphone 4s kullanıcısıyım Normalde aklımda telefona hiç güncelleme yapmamak vardı fakat müşteri temsilcisinin bana dediği ESKİ SÜRÜMLE KALKICAK VE 9.2'DEN İTİBAREN SİSTEM KULLANILACAK

#Bende Madem öyle güncelleyeyim dedim ama sarj su gibi bitiyor gece yatarken internet falan acık değil telefon 100% Sabah uyandıgımda sarj bitmiş telefon kapanmıs Sizinde başınıza aynı şey geldimi ?

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Keşke güncelleme yapmasaydın. Bu tür hataları çok alıyoruz arkadaşlarım sürekli bana bunu soruyor. Bunlar Apple'ın 4 ve 4s leri bitirmek için yaptığı güncellemeler olduğunu düşünüyorum gerçi çoğu 4'e ben dahil güncelleme gelmedi.

Açıkta uygulama bırakma, parlaklık düşür, 3G gerektiği zaman kullan.
Yapabileceklerin bunlar şuan

Okan8

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
493
0
Sri Lanka
Keşke güncelleme yapmasaydın. Bu tür hataları çok alıyoruz arkadaşlarım sürekli bana bunu soruyor. Bunlar Apple'ın 4 ve 4s leri bitirmek için yaptığı güncellemeler olduğunu düşünüyorum gerçi çoğu 4'e ben dahil güncelleme gelmedi.

Açıkta uygulama bırakma, parlaklık düşür, 3G gerektiği zaman kullan.
Yapabileceklerin bunlar şuan

Parlaklık herzaman düşük açıkta uygulamada yok birşey anlamadım garantisi devam ediyor olmassa götüreceğim servise

TarganLibra

Uzman üye
26 Ara 2015
1,181
2
Beşiktaş
Wifi,Bluetooth Falan Açık Kalmasın Parlaklığı Sona Al Bakalım Öyle Bitecekmi Benimde %5-6 Düşüyor Gece Hiçbirşey açık olmadığı halde eğer gene düşüyorsa servise gönder bence :) İyi Geceler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.