iphone 5s ne kadar şarj olmalı ?

numpad1

Üye
10 Nis 2013
60
0
Kendime iphone 5s aldım ama ilk şarj nasıl olmalı onu bilmiyorum diğer telefonlar gibi 6-7 saat mı takmalayım yoksa dolana kadar taksam yetermi bi forumda dolana kadar takmamı ve sonra telefon kapanan kadar kullanıp sonra %100 şarj olduktan sona 1-2 saat daha şarj etmemi sonra kullanmamı tavsiye ettiler kafam karıştı diyebilirim sizce ne yapmalıyım acil yardım edin.

omeraydn14

Katılımcı Üye
1 May 2014
754
0
TürkHackTeam
1. Telefonu açın. Kullanmadan tam şarj oluncaya kadar şarj edin.
2. Şarjdan çıkarın ve telefon kapanana kadar kullanın. Arada şarj’a takmayın.
3. Daha sonra şarja takın ve %100 şarj edin. Tam dolumdan sonra 1-2 saat daha şarjdan çıkarmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.