İphone 6s aldım Kamerada şarj sorunu

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
İphone 6s aldım kamerada ve siride çok hızlı şarj yiyor hemde çok aşırı ama normal kullanırsam 10-15 dakikada 1 şarj düşüyor sizce neden kamera ve siri buakadar hızlı yiyiyor

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Normal zaten artık 6'lar filan çok yavaş ve şarj yiyor. O yüzden İphone 8 Plus'a geçtim. Ama İOS 12 güncellemesi ile çözülecek diyorlar.
Ayrıca konu yardım merkezine açılmalıydı.

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
iOS 12'yi bekle. iOS 11.4 kullanıyorsun büyük ihtimalle. Isınma sorunları yaşadım 11.4'te...
iOS 12 ile birlikte kamera performansı 45% gibi artacak. Eğer yüklemek istersen sana daha önceden açmış olduğum iOS 12 Beta 1 konusunu tavsiye ederim. Beta ama, biraz sıkıntı çıkarabilir. Telefonum hızlandı Beta olmasına rağmen.

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
6s almış hocam 2600 civarında
İphone 6s aldım aynen arkadaş 6 sanmış ama 6s 2500 tl şuan birkaç ayar yaptım düzeldi. Allaha Şükürler olsun :D yoksa çıldıracaktım

iOS 12'yi bekle. iOS 11.4 kullanıyorsun büyük ihtimalle. Isınma sorunları yaşadım 11.4'te...
iOS 12 ile birlikte kamera performansı 45% gibi artacak. Eğer yüklemek istersen sana daha önceden açmış olduğum iOS 12 Beta 1 konusunu tavsiye ederim. Beta ama, biraz sıkıntı çıkarabilir. Telefonum hızlandı Beta olmasına rağmen.
Yardımınız için sağolun yeni aldım 11.3 dü 11.4 yaptım ve birkaç ayar yaptım düzeldi birtek kamera biraz hızlı tüketiyor 12yi bekleyecez mecburen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.