ıphone 6s veri kurtarma

DarkIsComing

Yeni üye
16 Nis 2019
3
0
Merhaba Arkadaşlar
ıphone telefonumda önemsiz gördüğüm bir fotoğrafı sildim silinenlerden vs hertürlü yerden sildim yedeğide yok ve şuanda bu fotoğraf bana çok lazım bunu kurtarmam için ne yapa bilirim fonelab dr.fone vs gibi uygulamaları denedim lakin bu uygulamalar telefonumdaki resimleri gösteriyor bana kaybettiğim resimleri getirmiyor lütfen bilgisi olan birileri yardımcı olsun çok önemli

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkIsComing

Yeni üye
16 Nis 2019
3
0
apple kullandığı yazılımdan anlayacak kadar yeteneğim olsa şuanki uğraştığım işle neden uğraşayım ayrıca sildiğim fotoğrafları geri getiren proğramlar mevcut imkansız değil ama işte kullandığım proğram benim aradığım fotoğraf dışında bir sürü fotoğraf getirdi benim aradığım yok o yüzden sizlere sormak istedim belki güçlü bir yazılım biliyorsunuzdur diye yinede teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.