iPhone arama sorunu

Yunusss123

Üye
25 Mar 2022
222
34
iPhone 7 telefonla konuşurken 2 3 dakka arasında arama başarısız oldu diyip kapaniyor yeniden başlattım yazılımı guncelledim hattı çıkarıp taktim yine düzelmedi yardımcı olurmusunuz.

ZiksthemW

Asistan Moderatör
28 Mar 2020
1,037
3
136
Oslo
Merhaba,

Sorun büyük ihtimalle cihaz kaynaklı değil hattınızdan kaynaklı. Son zamanlarda çıkarttıysanız belki dışarıdan bir obje hasar vermiş olabilir.

Tabii, hattınızın çekmemesi de olası.

Saygılarımla,

ZiksthemW

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
118
2,578
Merhaba Değerli Üyemiz, sorununuz büyük olasılıkla yani ben öyle tahmin ediyorum yazılım güncellemesini düzgün olup olmadığını kontrol edin. Eğer bunları yaptıysanız ve sorun düzelmediyse Apple teknik servisine götürmenizi tavsiye ederim.

İyi Forumlar

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
4
177
root@kali :~
Apple İOS 15.0 altındaki sürümlere telefonunu artık değiştirmen açısından yeni güncellemelerle birlikte saçma sapan negatif içerkler yüklüyor. Elbette sorun hattında olabilir ama muhtemelen eski sürümden kaynaklıdır. Örneğin kameradan video çektiğin zaman video galerine sessiz düşüyodur?

Yunusss123

Üye
25 Mar 2022
222
34
Merhaba Değerli Üyemiz, sorununuz büyük olasılıkla yani ben öyle tahmin ediyorum yazılım güncellemesini düzgün olup olmadığını kontrol edin. Eğer bunları yaptıysanız ve sorun düzelmediyse Apple teknik servisine götürmenizi tavsiye ederim.

İyi Forumlar
Anladım çok teşekkür ederim

Apple İOS 15.0 altındaki sürümlere telefonunu artık değiştirmen açısından yeni güncellemelerle birlikte saçma sapan negatif içerkler yüklüyor. Elbette sorun hattında olabilir ama muhtemelen eski sürümden kaynaklıdır. Örneğin kameradan video çektiğin zaman video galerine sessiz düşüyodur?
Teşekkür ederim hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.