iphone casus yazılım

Khokosh

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
290
0
Denizli
Arkadaşlar 1 seneyi aşkın sğredir android de cerberus kullanıyorum çok memnunum telefonlarımın konumunu ortam ses kayıtlarını (internetin el verdiği sürece) istediğim an dinliyorum şimdi bunu iphone 6s ve 7 olmak üzere 2 telefonumda kullanmak istiyorum
iphone da cerberus türevi (2 telefon için maksimim 500 tl olsun) bir yazılım arıyorum bazıları myspy gibi bir şeyler söyledi fakat onunla ilgili bir güven eksikliği yaşıyorum ve ücreti çok uçuk cerberus gibi ömür boyu 500 tl olsa o bile yeter (ki cerberus 10 dolar mı neydi )
JAİLBREAK siz telefonda kullanacağım ...
ilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum (tavsiyelerinizi link ile beraber atarsanız sevinirin)

Khokosh

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
290
0
Denizli
Gereksiz pm atmayın lütfen yardım için bilgisi olan kişiler varsa pm atacaktır.2.sayfaya düşmeden pm tekerrürü yapılmaz. İyi Formlar.

bu 2. sayfadan kasıt nedir ,yardım bölümündeki page 2 değilmi benmi yanlış anlıyorum . acaba konuyu açalı 1 hafta olmuş en son gücellemeden beri 4 gün geçmiş sizce bu kadar zamanda 2. sayfaya düşmemişmidir ? cevaplarınızı bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.