İphone Geçici Kayıt

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
42
Sayın üye iPhone telefonlar kayıtlı sistemle çalışır. Çakma sistem sunanlar mevcut.Yurt Dışından kaçak olarak gelmiş cihazınız. Kaçak derken. Türkiye'de kayıt dışı olmak demek. Kayıt altına almak için belli bir miktar ücret ödüyorsun diye biliyorum. Çakma iş yapanlara para vermeyiniz. Lakin verdiklerinin boşuna gidecektir.

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
13
21
Ya Arkadaşım Dediğim Şeyi yaptı ve kapanmadı telefonu 2-3 ay gibi ekstra bi süre verdi
dediğiniz işlemi nasıl yapıcaz peki eğer işe yararsa para vermiyelim
YURT DIŞINDAN ALINAN İPHONELARIN KAYIT SÜRESİNİ UZATIYOLAR NASIL YAPILDIĞINI BİLEN VAR MI TEŞEKKÜRLER <3
Merhaba, Yani onun yöntemlerinin olduğunu duymuştum hatta arkadaşımın çevremi bu işten para bile kazanıyorlarmış, yurt dışından telefonları almıyor hiç biri artık işinin kurdu resmen hazır tezgah kurmuş oturuyor yurt dışı telefonlarını hiç kapanmamak üzere açtırıyormuş bende inanmadım ilk başta ama arkadaşımda iphone aldı 1 sene önce ve halen tıkır tıkır kullanıyor, yani araştırmanı öneririm her ilde böyleleri vardır yada internetten araştırmayı denesen, umarınım bulursun, oda olmazsa, iphone yetkili servislerine götürebilirsin iyi günler

Umk

Yeni üye
26 Ocak 2019
15
4
muğla
Arkadaşlar E-SİM diye bir şey var. Mesela bende 12 pro max var . içindeki hattıma uyarı geldi süresi doluyor diye şimdi 2.sim kart ile e-sim yaptırıcam 40 tl e-sşm-5-6 ay daha bu şekilde uzadığı söylenildi.Pandemiden dolayı.

edit : Vodafone Türkcell'e gidin 40 tl e sim yaptırmak

Son düzenleme:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Merhabalar ;
Sim değişimi oluyor denilen gibi ve imei değiştirme var böyle uzatılıyor , fiyatlarını bilmiyorum ama telefoncuları gezerek öğrenebilirsin :)

abdul1505

Üye
3 Haz 2017
112
3
Mardin
Merhabalar Ben Hala Nasıl Yapıldığını Bulamadım Yardımcı Olabilicek var mı ?
Merhabalar ;
Sim değişimi oluyor denilen gibi ve imei değiştirme var böyle uzatılıyor , fiyatlarını bilmiyorum ama telefoncuları gezerek öğrenebilirsin :)
Arkadaşlar E-SİM diye bir şey var. Mesela bende 12 pro max var . içindeki hattıma uyarı geldi süresi doluyor diye şimdi 2.sim kart ile e-sim yaptırıcam 40 tl e-sşm-5-6 ay daha bu şekilde uzadığı söylenildi.Pandemiden dolayı.

edit : Vodafone Türkcell'e gidin 40 tl e sim yaptırmak
Merhaba,

Telefonun imei numarası değiştiriliyor diye biliyorum ki bu konuyu araştırarak daha iyi bulabilirsiniz...
Merhaba değerli üye,

E devlet üzerinden yapılmakta.Asagidaki linkten kayıt süresinin uzatılmasını talep edebilirsiniz.

Merhaba, Yani onun yöntemlerinin olduğunu duymuştum hatta arkadaşımın çevremi bu işten para bile kazanıyorlarmış, yurt dışından telefonları almıyor hiç biri artık işinin kurdu resmen hazır tezgah kurmuş oturuyor yurt dışı telefonlarını hiç kapanmamak üzere açtırıyormuş bende inanmadım ilk başta ama arkadaşımda iphone aldı 1 sene önce ve halen tıkır tıkır kullanıyor, yani araştırmanı öneririm her ilde böyleleri vardır yada internetten araştırmayı denesen, umarınım bulursun, oda olmazsa, iphone yetkili servislerine götürebilirsin iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.