Çözüldü Iphone Hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Merhaba , hayırlı sabahlar paşalarım , abilerim , değerli kardeşlerim.

Arkadaşlar ya ben iphone 4 aldım da ya sürümün de baya sorun yaşıyorum. Hiç bir şey indiremiyorum. Param olmadığından dolayı bunu aldım hiç ios kullanmadım iphoneX alıcam dedim bir küçüğünden sistemini kullanıyım belki hoşuma gitmez diye ya 7.1 sürümü kullanıyorum hiç bir uygulama inmiyor sürüm düşüklüğünden. Jailbreak falan varmış biraz araştırma yaptım ama telefonu da bozmak istemedim. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek bir vay delikanlı gönülü olan var mı :)) Tekrardan hayırlı sabahlar.

ÖZET : SÜRÜM YÜKSELTMEK İSTİYORUM JAİLBREAK FLN YARDIM LAZIM :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Merhaba , hayırlı sabahlar paşalarım , abilerim , değerli kardeşlerim.

Arkadaşlar ya ben iphone 4 aldım da ya sürümün de baya sorun yaşıyorum. Hiç bir şey indiremiyorum. Param olmadığından dolayı bunu aldım hiç ios kullanmadım iphoneX alıcam dedim bir küçüğünden sistemini kullanıyım belki hoşuma gitmez diye ya 7.1 sürümü kullanıyorum hiç bir uygulama inmiyor sürüm düşüklüğünden. Jailbreak falan varmış biraz araştırma yaptım ama telefonu da bozmak istemedim. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek bir vay delikanlı gönülü olan var mı :)) Tekrardan hayırlı sabahlar.

ÖZET : SÜRÜM YÜKSELTMEK İSTİYORUM JAİLBREAK FLN YARDIM LAZIM :D:D

Merhabalar Iphone Servis Telefonunu Veriyorum 0216 282 15 11 Ekip uzaktan telefonunuza bağlanıyor resimleriniz geri geliyor en sağlıklı işlem bu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.