iPhone için Whatsapp, İnstagram ... Plus indirmek

Konu sabite alınsınmı?

• Kullanılan toplam oy
    34

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
Merhaba sayın Devrelerim 🙂
Yarışmaya Azerbaycan’dan katılıyorum :)
Konunun akıcı ve aydın olması için adım-adım elimden geleni yapacağım.

1. Öncelikle gireceğimiz site bu: https://tutuapp.com

İnstall diyip, indirelim.

2. Şimdi program indi ve giriyoruz ama güvenli değil uyarısı veriyor.
Ayarlar>Genel diyoruz

3. Aygıt yönetimin seçiyoruz.

4. Burada Uygulamaya Güven diyen kısıma tıklıyoruz.(Ben önceden kurduğum için sil yazıyor)

Artık program hazır. Programa girip indirmek istediğiniz uygulamayı yazıp aratın indir tıklayın. İndikten sonra aynı işlemi yapıyorsunuz Güven diyerek kullana bilirsiniz. Uzun zamandır kullanıyorum bir sorun olmadı.

Dipnot: Uygulama reklam içerir. Reklamları kapatmak için forumda konular mevcut olmalı yararlana bilirsiniz.

Azerbaycanlı olduğum için Türkçede bazı kısımlarda yanlışım olursa kusura bakmayın.

Youtube link: https://youtu.be/CHNoZASraiQ

Son düzenleme:

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
Yapamayan arkadaşlar olursa video çekebilirim. //// Güncel

Youtube link eklenmiştir.

Teşekkür ederim konu günceldir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dododo94

Üye
29 Eki 2018
75
0
3-4 gun sonra calismiyor sonra yeniden indirmek gerekiyor bedava diyil bedava olan tweak simdilik yok en uzununun omru bir hafta

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
3-4 gun sonra calismiyor sonra yeniden indirmek gerekiyor bedava diyil bedava olan tweak simdilik yok en uzununun omru bir hafta

Bu hayatta hiçbirşey sonadek değil. 1 hafta kullana biliyorsunuz. Buda bazı arkadaşlara özelliklede bana lazım olduğu için paylaştım. Tweak herkes biliyor. Bende bilinmiyeni paylaştım. İsterseniz paranızı vererek 1 hafta üzeride kullana bilirsiniz ve ya 1 hafta sonra silip yeniden yükleyiniz.

10 Ara 2017
125
0
hocam lütfen yardımcı olun İnsta plus yarıda kalıyor indirme iptal oluyor sonra tekrar calıstıyorum bişey demiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.