Mobil İphone icloud hesabından çıkış yapamıyorum

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,169
385
23
İnternetin Derinliklerinde...
Arkadaşlar herkese merhaba,

bir dostumdan iphone 6s plus modeli bir telefon satın aldım.

lakin o kişi icloud hesabından çıkış yapmamış

bende o hesaptan çıkamıyorm telefon numarasına kod gönderiyor ama o telefon bende yok :D

kısaca şaunki telefonumda bir başkasının hesabı var ve ben bunu nasıl sileceğim inanın hiç bilmiyorum. Eskiden ve şuanda hep android kullanıcısıyım ve iphone a geçerken en alt modellerinden başlamam gerektiğini düşündüm.

ve görünen o ki girdiğim gibi bir sorun karşıladı beni :D

bu sorunu nasıl çözebilirim ?
telefona format atmak istedim ama görünen o ki onun içinde bu hesabın bilgilerini bilmem gerekiyor

kısaca format atmaya çalışıyorum ama onun içinde bu hesabı istiyor :D

yardımcı olursanız sevinirim bir başkasının hesabında yarım yamalak kullanıyorum ve ne yazıkkş telefon da resetlenmşyor :/

cevap veren herkese şimdiden sonsuz teşekkürler :)

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Arkadaşlar herkese merhaba,

bir dostumdan iphone 6s plus modeli bir telefon satın aldım.

lakin o kişi icloud hesabından çıkış yapmamış

bende o hesaptan çıkamıyorm telefon numarasına kod gönderiyor ama o telefon bende yok :D

kısaca şaunki telefonumda bir başkasının hesabı var ve ben bunu nasıl sileceğim inanın hiç bilmiyorum. Eskiden ve şuanda hep android kullanıcısıyım ve iphone a geçerken en alt modellerinden başlamam gerektiğini düşündüm.

ve görünen o ki girdiğim gibi bir sorun karşıladı beni :D

bu sorunu nasıl çözebilirim ?
telefona format atmak istedim ama görünen o ki onun içinde bu hesabın bilgilerini bilmem gerekiyor

kısaca format atmaya çalışıyorum ama onun içinde bu hesabı istiyor :D

yardımcı olursanız sevinirim bir başkasının hesabında yarım yamalak kullanıyorum ve ne yazıkkş telefon da resetlenmşyor :/

cevap veren herkese şimdiden sonsuz teşekkürler :)
Telefonu Aldigin Kisiyle Konusa Bilirsin Mesela 😃

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.