iphone jailybreak yaptım bı rsourn var yardmmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
23 Ağu 2009
91
0
sa arkadaslar bn iphone 3g ye jailybreak yaptim ama tek ve ufak bi sorun var bn ana ekrandaki ikonların yerlerini degistiremiyorum basılı tutuyorum olmuyo sadece sılebılıyorum nasıl duzelticegimi bilen varsa lütfen soyleyebıolırmı nette copk aradım ama bulamadım lutfen bılen soylesın sımdiden tsk ler

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Dostum bir ikonun üstüne basılı tut ikonlar titreşmeye başlayacak.Titreşirken sadece olduğu sayfada ikonun üzerine gel bastır aşağı çek.Sadece olduğu sayfada yer değiştirebiliyorsun bildiğim kadarı ile başka bir sayfaya geçmiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.