Iphone'dan hack :)

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
36
Çanakkale
Bilgisayarlar dar geliyor artık.
Ayrıca ios daha hızlı ve kolay hack..

oQ0D59.jpg

lY3aXQ.jpg

gl23g0.jpg

Bu arada yüksek gerilim sayesinde bilgisayarım yandı.
Mesajlarınızı elimden geldiğince cevaplamaya çalısıyorum.

Mısır operasyonuna devamm..

atletich1boa

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
672
0
Nasil olsa 1 tane bilgisayarin yok abicim :) aramizda toplasip sana bir bilgisayar aliriz ne var yani.. :)

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Bilgisayarına üzüldüm başkan geçmiş olsun benimde başıma geldi ani elektrik kesintisi nedeniyle yanmıştı Power Supply ama maşaallahın durmuyorsun hiç bir türlü her türlü devam ediyorsun görevine eline koluna sağlık :)

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Geçmiş olsun abi İnşallah kimsenin başına gelmez şahsen benim başıma gelse kendimi camdan falan hatarım heralde :D

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Kardeşim benim gibi yapıcaksın ben yazılımcıda çalışıyorum ve ayda 1.500 ytl maaş alıyorum laptop kullanıyorum tabletime backtrack yükledim :D

CuLLeN_s

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
885
3
BURSA
Ne harçlığı be kardeşim , biz babadan anadan para almıyoruz harçlık diye bir kavram yok.
Kredi vergi dükkan masrafı gelir gider bilançosu derken elde var s ıfır =))
ohoo alınma abi şaka yapıoz heralde harçlık almıyon senin bilgisayarı ve odanı görmüştüm bi konuda paylaşmıştın 72 ekran pc monitörü vardı :D

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
36
Çanakkale
Kardeşim benim gibi yapıcaksın ben yazılımcıda çalışıyorum ve ayda 1.500 ytl maaş alıyorum laptop kullanıyorum tabletime backtrack yükledim :D

1500 liraya ben aç aç dolaşırım. :trl

yaptığım işin karşılığı bu değil. Aylık sadece ev giderim 1500 lira benim

Hayat işte herkese bir miktar yetiyor.

Herkes ayağını yorganına göre uzatacak demekki.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.