İphonemi Bul Seçeneğini Şifresiz Kapatabilir miyim ?

Woddx

Yeni üye
20 Ağu 2016
50
0
Arkadaşlar elimde 2. el bir iPhone 5 var. İçinde bilmediğim bir iCloud hesabı mevcut. Ben iCloud hesabından çıkıp kendi hesabımı girmek istiyorum. Ama iphonemi bul seçeneğini kapatmamı istiyor. Ve bu işlem içinde şifre lazım. Ben şifreyi bilmiyorum. Bunu çözmenin bir yolu var mıdır ? iPhone IOS 9.3.5 sistemine sahip. Herhangi bug veya benzeri bir şey var mı çözebilmem için ?:RpS_confused:

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
iCloud hesabı nedeniyle telefonu sıfırlayamam. Bu durumda formattan sonra benden bilmediğim bir şifre isteyecek.

en temiz iş, telefonu aldığın şahısla iletişime geçmen. Ayrıca iOS sürümlerinde fabrika ayarlarına döndükten sonra aynı icloud hesabını sormuyor, sıfırdan yeni hesap girmeni istiyor. En son bıraktığımda öyleydi

Woddx

Yeni üye
20 Ağu 2016
50
0
en temiz iş, telefonu aldığın şahısla iletişime geçmen. Ayrıca iOS sürümlerinde fabrika ayarlarına döndükten sonra aynı icloud hesabını sormuyor, sıfırdan yeni hesap girmeni istiyor. En son bıraktığımda öyleydi
Ios'un eski sürümlerinde senin söylediğin gibiydi sanırım. Yeni sürümlerinde işler değişti diye düşünüyorum.

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
Kardeşim Hiç Restore Çekmeye Kalkma İos 6 da idi Kalkıyordu Şuanda Cihaz Etkinleştirmede Kalır Bişey Yapamazsın . Garantili ise Apple ile iletişime Geçip Fatura fotoğrafını atıp 1 gun içerisinde kaldırırlar icloud'u Cihazdan Sonra Yeni Hesap Açabilirsin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.