İplogger Oluşturma /stajyer //batuhan00000

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,257
144
93
root@kali:~#
Merhaba dostlar. İplogger oluşturmayı göstermek istiyorum fakat kötüye kullanmamanızı isterim. :)

Bir site yardımı ile oluşturuyoruz
site link =
https:// grabify .link

Üyeliğe gerek yok dostlar siteye girdiğinizde beyaz bir boşluk bulunuyor.
Bu boşluğa kişinin hangi siteye gitmesini isterseniz onun linkini koyun. Ben facebook sitesine gitmesini istiyorum diyelim.

H90HO.png

Crate url diyelim. Ve karşımıza burası çıkacak

0NLzH.png

Ben bazı yerleri kapattım dostlar benim ip adresini bulabilme ihtimaliniz var diye. :D
Ok işareti ile gösterdiğim kısaltılmış linki hedef kişiye atın, facebook'a gidecektir veya daha inandırıcı olması için googleye yönlendirebilirsiniz :)

ve sayfanın alt kısmında bir bölüm var. Bu kısımda kişinin ip adresi ve tarayıcısına ait bilgileri bulabilirsiniz :)

QKG5e.png

Kötüye kullanmamanız dileği ile :)

N143BX.png

Son düzenleme:

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
Burdan bana iplogger atan şahısa sesleniyorum. Annesinin küçük heckır'ı Adresimi bulamadın herhalde özelden yazda vereyim :D

Bu arada eline sağlık Batuhan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.