İpv4 bitmesi

projex

Üye
10 Ara 2021
208
135
25
Türkiye
Evet arkadaşlar bugün modeme reset attım, ama bir türlü internete bağlanamadım, kendi iss aradım ve bana elimizde ipv4 kalmadı sizler için ipv6 tanımlası yapacağız dendi, sizce bundan sonra nasıl bir hareket alınacaktır ip konusunda.

kebelek87

Üye
8 Ara 2007
66
25
Hangi internet sağlayıcısı bu ? Sanırım tüm dünyanın ipv6'a entegre olduğu konusuna kendini inandırmış. Eğer sadece ipv6 tanımlanırsa, ipv6 desteği sunmayan bir çok şeye erişimin olmayacaktır. Örnek vereyim, bir çok mmorpg oyunu eski olduğu için ipv4 ile erişime olanak sağlar, ipv6 ile gitmek istediğinde erişim sağlayamayacak ve oyun oynayamayacaksın.

Sağlayıcın ile tekrar konuş, cgnat kullanmalarını tavsiye et, olmuyorsa /24 alacak paraları mı yok en azından 253 kişiye bu hizmeti verebilmek için yada ortak ağ kurmak için satın alabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.