İrlanda ve Türkiye Neden Kardeş/Dost Ülkedir ?

TurkTsk

Üye
7 Şub 2019
135
1
VeriTabanı
Çok yakın dostlarımız dışında örnek vermek gerekirse pakistan azerbaycan gibi devletler gibi bize çok ykaın devletler dışında gerisini çukara at ve yak irlanda güldü diye karşısında haykırıcak değiliz bu yüzden dolayı bırak dost işini güçlenmeye geliştirmeye bakalım biz.

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Turkiye bu saaten sonra kimseyle kardeş olmaz kafirden kardeş olmaz bugun gorduk yeni zelan dada musliamlari katllet diler camide bu saatten sonra turkler onlara düşman .

https://www.turkhackteam.org/video-...arkadasimla-video-hazirladik.html#post8695824
https://m.youtube.com/watch?v=7RrL8hWFTOg
Her inanmayanı dışlarsak işimiz zor ...
Hocam ben bu takımın aynı zamanda Osmanlı'ya istihbarat sağladığını duymuştum.Ama kaynaklar ne kadar sağlıklı bilemem.
Bunu daha önceden duymamıştım.Sağlam kaynak yoksa itibar etmememiz lazım.
Emin olun turanın ne olduğunu biliyorum ve bu bir hayal.
Çok yakın dostlarımız dışında örnek vermek gerekirse pakistan azerbaycan gibi devletler gibi bize çok ykaın devletler dışında gerisini çukara at ve yak irlanda güldü diye karşısında haykırıcak değiliz bu yüzden dolayı bırak dost işini güçlenmeye geliştirmeye bakalım biz.
Her devletle aramızı iyi tutmalıyız.2.Dünya savaşında Nazi Almanya'sıyla bile sağlam ilişkimiz vardı.Tabii savaşın son aylarında bunu bozup savaş açtık.
Hocam günümüz irlandası pek türkiye dostu gibi gözükmüyor..
Evet bunu unutmuş durumdalar.

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
şahsen ben toplum olarak da sempatik buluyorum irlandalıları
alkolü çok kaçırıyolar bazen de neyse

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,707
Türk'ün Türkten Başka Dostu Yoktur!

Konunun yanlış olduğu fikrindeyim. Türkler Türklerle dosttur. İrlandayla değil!

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
şahsen ben toplum olarak da sempatik buluyorum irlandalıları
alkolü çok kaçırıyolar bazen de neyse
Yorumunuz için teşekkürler :)
Türk'ün Türkten Başka Dostu Yoktur!

Konunun yanlış olduğu fikrindeyim. Türkler Türklerle dosttur. İrlandayla değil!

Yaptığınızın ırkçılıktan farkı yok.Atatürk milliyetçiliği gen milliyetçiliği değil kültür milliyetçiliğidir.Yanlış anlaşılma olmasın diye söylüyorum ben türküm.Zaten direk "Türk Milliyetçiliği" kültür milliyetçiliğidir.

Tabii bunu "kültür milliyetçiliği" adı altında söylüyorsanız pek birşey diyemem fakat yine yanlış.Kurtuluş savaşında bize yardım eden Pakistan gibi devletlerdemi dostumuz değil ?

Kısacası siz konuyu ne kadar yanlış buluyorsanız bende sizin cümlenizi o kadar yanlış buluyorum.Biliyorum elbet bu yorumum tepki görecek.Beni anlamaya gayret etmenizi istiyorum.Haklı olduğumu anlayacaksınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.