İş konusunda acil yardım

DeepNight

Yeni üye
1 Tem 2015
40
0
selamun aleyküm , istanbul avrupa yakasındayım lokantada çalışıyordum olmadı 2 kişiyle birlikte benide çıkardılar fazla iş yoktu azalınca gerekte kalmadı bana çıkardılar aylık en az 500 alabileceğim her türlü işi yapabilirim baristalık garsonluk yaptım diksiyonum tipim düzgün iş arıyorum sizce ne yapabilirim bugün kaç yer dolaştım yok bulamadım sizce ne yapabilirim varmı öneriniz mesela şöyle yerler eleman arar gibisinden yada ne satabilirim seyyar olur internetten olur yaşım 17 ?

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
300 500 e calısılırmı 1 ay be kardesım iş arayana 1 gunde iş bulursun garsonluk falan bunlar gelecegı olmayan işler sen daha duzgun bır işbul bence otomotive atılırsan sırtın yere gelmez

DeepNight

Yeni üye
1 Tem 2015
40
0
yok hocam aylık 500den aşağı inmeyecek garsonluk yapıyordum aylık 1000tlydi zaten yaz için bide tatillerde falan diye düşünüyorum sizin varsa daha önce çalıştığınız bir sektör mesela elektrikçi falan öneriniz nedir öğrenciyim

BarlasX

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
813
2
TeŞKiLaT
Kardeşim bu şekilde bir sürü iş imkanı var internetten satış yapan şirketlerde iş bulabilirsin ancak yaşın biraz küçük gibi (bu işler için) (benim bildiğim)

eMSiBi

Üye
24 Haz 2013
83
0
E ticaret için daha fazla bilgiye ihtiyacın var. Ama steam den indirimde oyun alıp sonra paypal üzerinden para aktarma şartı ile satarsan veya indirimli fiyattan kıyafet alıp satarsan birşeyler yaparsın.Ancak büyük işler için büyük sorumluluklar lazım. Allah yardımcın olsun. İş aramak falan da zor. Kolay gelsin...

DeepNight

Yeni üye
1 Tem 2015
40
0
hocam saolun teşekkürlerde sizin yokmudur hiç 16-17 yaşlarında çalıştığınız bir sektör önerin birde anketörlük nasıl bilgisi olan varmı yapabilirim diye düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.