Çözüldü iş yeri sahibi olan blgi verebilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
arkadaşlar hiçbir işe tutunamıyorum hiçbir iş yapamıyorum para kazanabilecegim iş yeri açmak istiyorum öneriniz nedir.

Son düzenleme:

DEEP1453

Yeni üye
23 Eyl 2016
31
0
OSMANİYE
dostum kosgeb diyonda oyla ha diye parayı vermiyorlar kursa sınava girecen işyerini açacan kuracan parası cebimden çıkacak sonra işyerinin tüm maliyeti tüm faturaları kosgeb vercen oyle para veriyorlar o para bende olsa kosgebe ne gerek var

Her şeyin bir bedeli vardır. Kredi çekersin iş yerini açarsın daha sonrasında kosgep 'ten gelen para ile de ödersin kredini. Bu benim önerim!

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
İşte tutunamıyorken kendi işini açmak, tilkinin delikten geçememişken kuyruğuna kabak bağlaması gibi olur.

Sorumlulukların artacak. Bu sefer batman basit bir kovulma olayı değil, ekonomik olarak ciddi bir iflas olacak.

Girişme, önce çalışma disiplini edin.

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
İşte tutunamıyorken kendi işini açmak, tilkinin delikten geçememişken kuyruğuna kabak bağlaması gibi olur.

Sorumlulukların artacak. Bu sefer batman basit bir kovulma olayı değil, ekonomik olarak ciddi bir iflas olacak.

Girişme, önce çalışma disiplini edin.

dostum seni uzun zamandır takip ediyomda çok iyi konuşuyon bazen'de güldürüyon
aynen iş konusunda haklısın ama burası ADANA heryer bataklık gibi 8 aydır işsizim :RpS_unsure:

EyPo

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
358
1
İstanbul
Tecrübeli olduğun bir alanda şansını dene. Bu herşey olabilir. Mesela ben bilgisayar donanım, bayan ayakkabı üzerine müthiş tecrübem var. Senin gibi düşünüyorum ve ilerde bu alanlardan birinde iş açmayı düşünüyorum. Sende öyle yapmalısın.

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
3
belirsiz
arkadaşlar hiçbir işe tutunamıyorum hiçbir iş yapamıyorum para kazanabilecegim iş yeri açmak istiyorum öneriniz nedir.

arkadaşım kimse bir günde zengin olmamıştır eger bildigin temelden yetiştigin bi iş varsa onu yap yok benim param cok diyorsanda git kendine güncel bi sektör bulup orada aç ve işten anlayan bi eleman al ama bu baya tutar senin iş yeri açma ruhsatın vergilerin tabelan reklam vergin eleman sigortan düzenli eleman maası kndi sigortan ve daha bi sürü ıvır zıvırı var bak ben kendime vilgisayar ve kayıt stüdyosu açtım çokda iyi para kazanıyordum ama bi garantisi yok o yüzden gittim global bi firmada müşteri temsilciliğine başladım ve suan yöneticiiyim sirkette sende basla kafan rahat olsun sevdigin bi işi bul yap burdaki ortama bakıp karar verme gelecegini düşün

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Önce işi öğren sonra iş yeri açarsın. Hesabın kitabın iyi olmalı kazıklanmaman lazım. 4 yıl ünv okuyup iş yeri kurup batanlarda var. İşi bilmeden açmanı önermem. Ben liseden yeni mezunum iş yeri açma belgem var. Ama işi tam sevmiyorum acayip tecrübe lazım.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
dostum seni uzun zamandır takip ediyomda çok iyi konuşuyon bazen'de güldürüyon
aynen iş konusunda haklısın ama burası ADANA heryer bataklık gibi 8 aydır işsizim :RpS_unsure:

O zaman ar-ge için 1. öncelikli bölge olmuyor mu?

Eğer bececereğinden eminsen, orjinal bir fikirle başvur Kosgeb'e.. İlla ki yepyeni bir şey olmak zorunda değil, zaten olan bir süreci iyileştirsin yeter..

O zaman destek hem artar, hem de kurs zorunluluğu vs. kalmaz. Kosgeb senin için banka ile görüşür, yapableceğini düşünürlerse müdür/uzman vs. senin için kredi ayarlar.

Ama iş olsun yapacaksan, bu da seni batağa sokar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.