İŞE YENİ BASLAMA SEREFİME bıraz sıte hacked

26 Kas 2008
110
0
Zone-H.org - Unrestricted Information - www.maddendynasty.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - ferienhaus-norden-ostfriesland.de defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - howtolosepoundsnow.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - morgaineswell.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - whitehawkdesign.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - todginnis.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - lapdwives.org defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - saintmichel-de-rieufret.fr defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - biggarage.com.au defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - blog.bobb-bittner.name defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - easycashempire.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - patandlorna.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - girondedemocrate.fr defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - budos.fr defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - alsulaimani.name defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - mdlalose.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - standardmanufacturer.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - healthytarget.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - seangomez.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - masindieducation.org defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - comcorpcashflow.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - hiddenpartners.org defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - bazas.info defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - edu.jfnent.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - whapadang.org defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - e-kona.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - vjvideos.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - 6dplus.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - rosegarland.net defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - newseastportland.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - green-links.net defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - kapa.com.au defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - technomagic.net defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - williamrbrandenburg.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - thebonesplinter.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - altavelocidad.eu defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - eastcoastproperties.biz defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - dirtworkscapecod.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - riobrisa.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - villocq.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - itbocks.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - indofay.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - letheanbar.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - marksbait.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - imamasterpiece.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - rmrshow.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - www.mazayaindex.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - www.mibfp.com.tw defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - si.asp.noah-intl.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - www.distanceandaccesstoeducation.org defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - www.hawkeyecollege.edu defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - alamd.org defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - www.datingchinese.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - www.travelion.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - www.hflz.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - safetoo.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - royalnorthdevongolfclub.co.uk defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - golfisagreatgame.com defaced by ZoRRoKiN

Zone-H.org - Unrestricted Information - pacificrimimporters.com defaced by ZoRRoKiN

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
yanlış anlaşılmasın ama benim bildiğim yapılan defacelerde turkhackteamin adı geçmeliydi yoksa o kural kalktımı??

KsKForewer

Yeni üye
2 Ara 2008
1
0
Mrb ArkadaşLar ' Ben Yeni KatıLdım Siteye . Amacım Hacker FiLan oLmak Veya Pc Üzerinde BiLgi Sahibi oLmak DeğiL .. bÖlücü Teror Örgütü Adına sLogan Atan Bir Siteye Şahit oLdum Ve Op Lar Hiç MüdehaLe EtmiyorLar ! TürkLükten Bahsedeni de Server dan AtıyorLar ' BeLki iLgiLenirsiniz diye Yazmak İstedim 1 Vatanperver oLarak ... İyi ÇaLışmaLar

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Biraz sitemİ:D:D Ben hayatım boyunca uğraşşam yapamam bunları helal olsun:) Aramıza hoşgeldın

Forum da başarılar.

Saygılar.

26 Kas 2008
110
0
hepınız sagolun arkadaslar ben zorrokın le ortak calıstıgım ıcın bunlar zorroya kastıgım zoneler ve ben daha bugun katılma kararı aldım sıteye bu zonler 2-3 gunluk ındexe tht yıde eklerım

TECHNOLOVE

Yeni üye
24 Haz 2007
11
0
arkadaşlar bende sitede yeniyim sadece bu akşam tv de dtp li itlerin bikaç adiliğini seyrettim sırf bunlara sanal mücadele ediliyomu diye mrk ettim siteyi inceledim.baya çok hizmetiniz var.sizleri tebrik ediyor vatanım ve milletim adınada teşekkür ediyorum.birde yeni üyeler rep verebiliyomu yada nasıl yapılıyo öğrenmek istiyorum.ellerinize ve bilginize sağlık başarılar

CyberStreak

Uzman üye
22 Tem 2008
1,131
4
arkadaşlar bende sitede yeniyim sadece bu akşam tv de dtp li itlerin bikaç adiliğini seyrettim sırf bunlara sanal mücadele ediliyomu diye mrk ettim siteyi inceledim.baya çok hizmetiniz var.sizleri tebrik ediyor vatanım ve milletim adınada teşekkür ediyorum.birde yeni üyeler rep verebiliyomu yada nasıl yapılıyo öğrenmek istiyorum.ellerinize ve bilginize sağlık başarılar
Hoşgeldiniz.Rep işine gelince rep sistemi artık yok kalktı.

By-sosyete

Yeni üye
2 Ara 2008
2
0
arkadasım helal olsun kı sana emek wermısın cok tsk edrım bede bır sıte wersem pkk aleyhıne calısıo 16 sehıt kaybettımızde kahrolsun pkk dedım gag yedım we gorewlıler yassın pkk dedı anama bacıma sowdum realde cok ugastım am bulamadım aranızda yenıyım amacım hack yapmak dııl yararlı paylasım yapmak hepınıze tskederım elınıze saglık ıhbar edecgım sıte ( www.seslisozler.com) ılglenırsenızzz cok sewınırımm allahın selametı uzeınıze olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.