Çözüldü Işıklar gittikden sonra tüm kurbanlar gitti

R1SQO

Yeni üye
6 Ara 2020
27
0
Selam bu gün sabah ışıklar gitti ondan önce 10 tane kurban vardı 5 dakika sonra geri geldi kurban gelmiyor 192.168.0.102 di 103 oldu ben 102 ile değişdirdim yine amma gelmiyor nedir sorun yardımcı olurmusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

R1SQO

Yeni üye
6 Ara 2020
27
0
ışıklar gitti modem resetlendi ip adresi değişdi localda publicde neyseki buraya yadıkdan sonra düzeldi çözdüm teşekür ederim yazanlara bununla zorluk çeken arkadaşlar için sorun şöyle modem local ip adresinizi değişdirin eskisi gibi yapın bende 103 oldu eskiden 102 iydi değişdirdim bunu bu çözüldü sonra duck dns den de domainimi kaldırdım yeniden yazdım bu kadar

Moderatör tarafında düzenlendi:

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Arkadaşlar detaylı açıklayamamış,cmd kısmından "ipconfig" yazdıktan sonra "192.168.xxxxx" diye giden ip her modem kapanıp açılmasında değişir.Genel de duckdns otomatik algılayıp günceller ama bazen güncellemediği oluyor.Bu gibi durumlar da duckdns sitesinden domain ekranına girip ilgili ip adresini değiştirebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.