İsim Soyisim Vs Bilinmeyen Bir Kişi Nasıl Bulunur

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Geçenlerde bir kız gördüm çok hoşlandım. Ancak kızı takip etme imkanım olmadı fakat kızın ilçe olarak nerde oturduğunu tahmin edebiliyorum başkada birşey bilmiyorum sizce facede geniş bir tarama nasıl yapabilirim. Yani o ilçe yaşan facesi olan tüm kızları göstermesi için nasıl birşey yapabilirim ? Azimliyimdir. Bu yöntem olmasa tek tek facede bütün kız isimlerini yazcam arıycam. En azından destek verirseniz çok sevinirim. napıla bilir.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Fotografı Dahi Yoksa Bulamassın Imkansıza Denk Gelıyor Tabı Bulunur Ama Facesı Varmı ? Bilmiyoruz Butun Facede Turk Kızları Aramakda Pek Olası Degil.

Facesi vardır eminim. Fotoğrafı hafızamda.

Herhalde her gün biniyordur toplu taşıma aracına. Sende onla birlikte in bir kere. Yaşadığı yeri öğren. Erken saatlerde gelirsin evinden çıktığı zaman konuşursun onla.

Toplu taşıma aracı dediğimiz şey tren aradaki mesafe 1.30 saatlik yol tren istasyonunda beklemesi mesele değil ne zaman geleceğini bilemesinki 1 ay boyunca hiç binmeye bilir trene veya hergün bine bilir o kalabalıkta onu yakalamak samanlık iğne aramaya benzer. Gerekirse facedeki her türk kızı ararım ama aramayı benim çevreme göre yazıyor yani adını soyadını bile yazsam birisinin bazen çıkmıya biliyor facesi olduğu halde veya atıyorum ayşe yazıyorum sadece facede milyonlarca ayşe adında hesap vardır ama sadece benim yakınlarımın ekli olduğu ayşeleri gösteriyor. O yüzden geniş arama nasıl yapabilirim.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
509
24
Praise The Fool

Toplu taşıma aracı dediğimiz şey tren aradaki mesafe 1.30 saatlik yol tren istasyonunda beklemesi mesele değil ne zaman geleceğini bilemesinki 1 ay boyunca hiç binmeye bilir trene veya hergün bine bilir o kalabalıkta onu yakalamak samanlık iğne aramaya benzer. Gerekirse facedeki her türk kızı ararım ama aramayı benim çevreme göre yazıyor yani adını soyadını bile yazsam birisinin bazen çıkmıya biliyor facesi olduğu halde veya atıyorum ayşe yazıyorum sadece facede milyonlarca ayşe adında hesap vardır ama sadece benim yakınlarımın ekli olduğu ayşeleri gösteriyor. O yüzden geniş arama nasıl yapabilirim.

Face Ile Aram Pek Iyı Degıl O KOnu Hakkında Bır Fıkrım Yok Ama Sana Tavsıyem O Şekilde Bulamassın Corvo Nun Dedıgını Samanlıkta Igne Aramaya Benzetebılıyorsun ama Facede Kolay Bırşeymış Gibi Gelmesin Herneyse Senın Sorununa Gelınce Ben Facede Pek Durmadıgım Icın Sorun Yaşadıgım Yerlerı Googlede Arıyorum Genelde En Başta Cıkıyor Bak Istersen.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
Face Ile Aram Pek Iyı Degıl O KOnu Hakkında Bır Fıkrım Yok Ama Sana Tavsıyem O Şekilde Bulamassın Corvo Nun Dedıgını Samanlıkta Igne Aramaya Benzetebılıyorsun ama Facede Kolay Bırşeymış Gibi Gelmesin Herneyse Senın Sorununa Gelınce Ben Facede Pek Durmadıgım Icın Sorun Yaşadıgım Yerlerı Googlede Arıyorum Genelde En Başta Cıkıyor Bak Istersen.

facede geniş aramamı yazayım yani.

baryon

Uzman üye
7 Eyl 2008
1,685
0
facebook arama kısmına tek tek alfabeyi yazsam filtreyede kızın oturduğu ilçeyi yazsam o harfteki herkes çıkarmı ?

öreneğin : arama kısmına "a" yazıcam filtreye ilçeyi yazıcam arıycam tek tek kızlı erkekli ? herkes çıkarmı orda oturan ?

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı

yeni hesap aç hiç birşeyini belirtme sonra gir aramaya isim yaz ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.